​خدمات درب و پنجره دوجداره
گروه تخصصی مایان پنجره

خدمات پنجره دوجداره گره تخصصی مایان پنجره

خدمات درب و پنجره دوجداره  مايان پنجره شامل موارد ذيل است:

1- مشاوره تخصصي رايگان
2- اندازه گيري رايگان
3- طراحي پروژه
4- نصب درب و پنجره
5- تعويض پنجره هاي قديمي
6- رگلاژ و تعميرات درب و پنجره
7- تعويش شيشه هاي شكسته

مشاوره تخصصی رايگان مايان پنجره خدمات درب و پنجره دوجداره

گروه تخصصي مايان پنجره، با كادري مجرب و متخصص، آماده ارائه مشاوره هاي تخصصي به شما عزيزان است.يكي از خدمات درب و پنجره دوجداره اين گروه مشاوره تخصصي رايگان مي باشد. كارفرمايان محترم مي توانند جهت رفع هرگونه سوال خود در زمينه درب و پنجره دوجداره به صورت شبانه روز با ما در ارتباط باشند.


همچنين شما عزيزان مي توانيد در بخش سوالات متداول به بسياري از پاسخ سوالات خود دست يابيد.

ارتباط با ما جهت مشاوره تخصصي رايگان

امروزه بسیاری از افراد برای خرید درب و پنجره، نمونه های دوجداره را به دیگر مدل ها ترجیح می دهند. شما برای خرید پنجره دوجداره می توانید از افراد گروه تخصصی مایان پنجره مشورت‌های لازم را دریافت کنید. مشاوره تخصصی که افراد گروه برای خرید و نصب درب و پنجره به شما ارائه می دهند کمک می کند که بهترین نمونه درب و پنجره را برای ساختمان خود خریداری کنید. توجه داشته باشید که هر یک از انواع درب و پنجره های دوجداره را زمان خریداری باید از نظر مناسب بودن و همچنین کیفیتی که دارند مورد بررسی قرار دهید.
کیفیت یکی از مهمترین و اصلی‌ترین فاکتورهایی می باشد که شما زمان خرید درب و پنجره دوجداره باید به آن دقت داشته باشید. برای اینکه انواع درب و پنجره های دوجداره را تهیه نمایید می توانید پیش از خریداری با مشاوران مایان پنجره مشورت کنید تا آنها بر اساس نوع ساختمان شما یکی از مدل های متنوع درب و پنجره که مناسب تر می باشد را معرفی کنند. دقت داشته باشید که تمامی ویژگی‌ها و مشخصات قسمت ورودی و همچنین پنجره ها را باید به مشاوران ارائه دهید تا آنها مشاوره تخصصی خریداری درب و پنجره های دوجداره را به صورت رایگان برای شما انجام دهند.

5 راهنمایی برای خرید درب و پنجره دوجداره از طرف گروه تخصصی مایان پنجره /خدمات درب و پنجره دوجداره

برخی از مشورت هایی که گروه تخصص مایان پنجره برای خرید و نصب درب و پنجره دوجداره به شما ارائه می دهند عبارت است از :

1. معرفی مدل های متنوع درب و پنجره دوجداره :
درب و پنجره دوجداره مدل های متنوعی دارد که هر یک از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی می باشند. گروه تخصصی مایان پنجره تمامی مدل های درب و پنجره را برای شما در کاتالوگ معرفی می کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد مدل های درب و پنجره دوجداره داشته باشید. هر یکازدرب ها و پنجره های دوجداره بر اساس مدلی که دارند دارای مشخصات خاصی هستند که مشخصات آنها را بر اساس نوع ساختمان خود باید به خوبی در نظر بگیرید.
2. تخمین قیمت تمام شده برای هر یک از درب و پنجره های دوجداره :
قیمتیکی از مهمترین فاکتورهایی میباشد که افراد زمان خرید درب و پنجره دوجداره به آن توجه میکنند. گروه مشاورین مایان پنجره تمامی نکاتی که مربوط به قیمت درب و پنجره ها می باشد را برای شما توضیح می دهند. هزینه هر یک از انواع دربها و پنجره های دوجداره به متراژ و همچنین نوع متریال به کار برده شده برای تولید درب و پنجره بستگی دارد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که گروهتخصصی مایان پنجره هزینه زیادی برای خریداری و نصب درب و پنجره دوجداره از مشتریان خود دریافت نمی‌کند.محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره توسط مشاورین برای شما انجام می شود. از طریق ارتباط با ما سایت شرکت می توانید درخواست محاسبه آنلاین قیمت را داشته باشید.
3. ارائه اطلاعاتی در مورد کیفیت درب و پنجره دو جداره :
این مسئله که شما به خوبی در مورد کیفیت و متریال های به کار برده شده برای تولید درب و پنجره دوجداره اطلاعات زیادی داشته باشید مهم می‌باشد.گروه تخصصی مایان پنجره تمامی نکاتی که مربوط به کیفیت و جنس درب و پنجره های دوجداره می باشد را برای شما به طور کامل توضیح می‌دهد.
4. نکاتی در مورد زمان و نحوه نصب درب و پنجره دو جداره :
بسیاری از افرادی که قصد نصب کردن درب و پنجره های دوجداره را دارند برایشان مهم است که در مورد زمان و همچنین نحوه نصب درب و پنجره ها اطلاعات بیشتری داشته باشند. گروه تخصصی و حرفه‌ای مایان پنجره در مورد روشهای نصب درب و پنجره ها اطلاعات زیادی دارند. همچنین به خوبی می‌دانند که در چه مدت زمان می‌توانند درب پنجره ها را نصب کنند. بر همین اساس مشاورین گروه مدت زمان نصب درب و پنجره را برای شما مشخص می کنند و روش نصب را هم توضیح می‌دهند.
5. معرفی یراق آلات برای نصب درب و پنجره دو جداره :
یراق آلات متنوعی برای نصب درب و پنجره دوجداره مورد نیاز است که هر یک از اینیراق آلات را باید با بهترین کیفیت خریداری کنید.گروه تخصصی مایان پنجره در مورد نوع یراق آلات و تعداد آنها که مورد نیاز درب و پنجره هایتان می باشد مشاوره تخصصی به شما ارائه می دهد.

اميدواريم از توضيحات اين گروه در خصوص خدمات درب و پنجره دوجداره در بخش مشاوره رايگان استفاده برده باشيد.

اندازه گيري رايگان درب و پنجره دوجداره

يكي از مهمترين و حساس ترين مراحل اجراي پنجره هاي دوجداره، مرحله اندازه گيري آن است. به همين منظور گروه تخصصي مايان پنجره در اين حوزه از نيروهاي حرفه اي و متخصص و باتجربه اي برخوردار است.
نيروهاي اين بخش علاوه بر اينكه مي بايست بسيار دقيق باشند، همچنين بايد از هوش طراحي بالايي نيز برخوردار باشند تا بتوانند در هنگام اندازه گيري، به مشتريان گرامي ايده هاي طراحي خود را نيز بيان نمايند.شما عزيزان مي توانيد جهت استفاده از خدمت اندازه گيري رايگان اين گروه با ما تماس حاصل نماييد.

ارتباط با ما جهت اندازه گيري رايگان

شما برای خرید انواع درب و پنجره دوجداره باید اندازه گیری محیط مورد نظر خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. اندازه گیری هر یک از قسمت های متنوع برای نصب درب و پنجره دوجداره توسط گروه تخصصی مایان پنجره انجام می‌شود. تكنسين هاي گروه تخصصی مایان پنجره در زمینه اندازه گیری درب و پنجره های دوجداره تخصص زیادی دارند. شما می توانید از طریق ارتباط با ما که در سایت شرکت مایان پنجره قابل مشاهده است درخواست اندازه گیری رایگان را از مشاورین داشته باشید.
 هر یک از افرادی که اندازه گیری درب و پنجره دوجداره ساختمان شما را انجام می‌دهند هزینه‌ای بابت اندازه گیری از شما دریافت نمی کنند. همچنین شما می توانید محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره را از گروه تخصصی مایان پنجره داشته باشید. توجه نمایید که اندازه گیری هر یک از درب و پنجره ها با یکدیگر متفاوت است. در صورتیکه اندازه گیری درب و پنجره دوجداره به صورت اصولی انجام نشود امکان دارد که درب و پنجره ها با کیفیت پایین نصب شوند و کارایی لازم را نداشته باشند.

شما زمانی که قصد خرید پنجره دوجداره و یا درب دوجداره را می نمایید بدون شک در مورد روش اندازه گیری درب و پنجره دوجداره اطلاعات زیادی در اختیار نخواهید داشت. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که اندازه‌گیری درب و پنجره دوجداره یک امر تخصصی می باشد و اگر با کوچکترین اشتباه انجام شود به طور کلی سیستم نصب و ایجاد درب و پنجره دوجداره را با مشکل مواجه می‌سازد. اندازه گیری درب و پنجره اصول و روش مشخص شده‌ای دارد.
گروه تخصصی مایان پنجره به خوبی در مورد اصول و نحوه اندازه گیری انواع درب و پنجره دوجداره تخصص و تجربه زیادی دارد. برای اندازه گیری کردن ابعاد درب و پنجره دوجداره به افرادی که تجربه و دقت بالایی دارند نیاز خواهید داشت. پرسنل مایان پنجره اندازه گیری و طراحی درب و پنجره های دوجداره را بر اساس استانداردهای مشخص شده انجام می دهند. آنها هماهنگی رنگ شیشه های دوجداره و همچنین میزانعبور نور از شیشه را به خوبی مورد بررسی قرار می‌دهند تا پس از تولید درب و پنجره رضایت مشتریان را به دست بیاورند.

اندازه گیری درب و پنجره دوجداره توسط گروه تخصصی مایان پنجره

نکاتی در مورد اندازه گیری درب و پنجره دوجداره توسط گروه تخصصی مایان پنجره

یکی از مهمترین مواردی که زمان اندازه گیری پنجره و درب دوجداره باید در نظر گرفته شود این است که پنجره و درب را از این نظر که چهارچوب قدیمی دارند و یا روی بستر خام آجری نصب می شوند بررسی کنند. در برخی از ساختمان هایی که درب و پنجره شان هنوز تولید نشده و در حال ساخت هستند باید بدانید که گروه تخصصیمایان پنجره ابتدا تراز بودن بستر نصب را مورد بررسی قرار می‌دهد. در برخی از موارد استفاده کردن از یک پروفیل آلومینیومی به عنوان بهترین بستر می تواند کیفیت اجرا و نصب درب و پنجره دو جداره را افزایش دهد.
 بعد از ایجاد کردن تراز کامل و با کیفیت در بستر پنجره، تمامی مواردی که مربوط به موانع محیط باز و بسته شدن پنجره ها می باشد مورد بررسی قرار می‌گیرد. به همین دلیل بهترینزمانبرای اندازه گیری کردن ابعاد پنجره و درب دوجداره زمانی می باشد که دیوارها و سقفها به طور کامل طراحی شده باشند. این مسئله که سقف ها و دیوارهای کاذب کار گذاشته شده باشند و سپس اندازه گیری درب و پنجره دوجداره انجام شود بسیار مهم است. انعطاف پذیری برای طراحی هر یک از انواع درب و پنجره های دوجداره یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید در نظر گرفته شود.
 اصلی ترین دلیلی که موجب می گردد، گروه تخصصی شرکت مایان پنجره برای طراحی پنجره ها و دربهای دوجداره اختیار کافی داشته باشند، انعطاف‌پذیری درب ها و پنجره ها است. نوع یراق آلات و لوله هایی که در این نمونه پنجره ها به کار گرفته می شود یکی دیگر از نکاتی می باشد که باید برای اندازه گیری درب و پنجره ها در نظر بگیرند. طراحان و مشاوران شرکت مایان پنجره برای باز و بسته کردن لولا ها و همچنین لنگه های باز شونده درب و پنجره اندازه را به صورت اصولی محاسبه می نمایند.

اميدواريم از توضيحات اين گروه در خصوص خدمات درب و پنجره دوجداره در بخش اندازه گيري رايگان استفاده برده باشيد.
 

طراحي پروژه درب و پنجره دوجداره

طراحي پروژه هاي پنجره دوجداره يكي از مهمترين بخش هاي توليد پنجره هاي دوجداره مي باشد.
در اين بخش تكنسين هاي گروه تخصصي مايان پنجره جهت ارائه طراحي پروژه مي بايست از موقعيت هاي پنجره ها در ساختمان اطلاع داشته باشند تا در طراحي آن ها از استاندارد هاي ويژه خود استفاده نمايند.
به همين منظور پس از اندازه گيري اوليه و ارائه پيش فاكتور و موافقت شما عزيزان بابت شروع به كار، متخصصين ما براي بار دوم به محل اجراي پروژه رجوع مي كنند تا يك طرح استاندارد و بي نظير براي توليد پنجره هاي دوجداره به شما عزيزان ارائه دهند.

طراحی درب و پنجره دوجداره تاثیر زیادی روی استحکام و زیبایی پنجره ها می گذارد. با توجه به این مسئله از بهترین متریال ها برای تولید پنجره های دوجداره استفاده می شود تا شما طول عمر زیادی از پنجره های دوجداره دریافت کنید. شما می توانید برای سفارش درب و پنجره های دوجداره با کارشناسان شرکت گروه تخصصی مایان پنجره مشورت نمایید. هر یک از کارشناسان گروه تخصصی مایان پنجره نکاتی که مربوط به طراحی پنجره های دوجداره باشد را برای شما به صورت كامل توضیح می دهند. برای ارتباط با ما می توانید وارد سایت شرکت شوید و از طریق ارتباط با کارشناس و دفتر مرکزی اطلاعات مربوط به پنجره های دوجداره را دریافت کنید.

4 نكته كليدي درباره طراحي درب و پنجره دوجداره

برخی از نکاتی که مربوط به درب و پنجره دوجدارهمی باشد و شرکت مایان پنجره به این نکات برای طراحی پنجره ها اهمیت زیادی می دهد عبارت می باشد از :
1. طراحی پنجره  متناسب با نمای ساختمان
پنجره یکی از مهمترین تجهیزات ساختمانی می باشد که روی نمای ساختمان تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل انتخاب کردن بهترین نوع پنجره و شیشه دوجداره برای زیبایی ساختمان بسیار مهم می باشد. طراحی پنجره های دوجداره با رنگ و طرح های مناسب نمای ساختمان را زیباتر می نماید. علاوه بر این زیبایی شهر را نیز افزایش می دهد. امروزه در بسیاری از نقاط شهرها شما مشاهده می کنید که پنجره های متنوعی وجود دارد و هر یک از آنها دارای شکل و طرح های متنوع هستند. اگر به ظاهر پنجره ها و یکنواخت بودن آنها از نظر یکپارچگی اهمیت داده شود ظاهر شهر نیز زیباتر می گردد.
2. طراحی پنجره به صورت استاندارد
در بسیاری از موارد مشاهده شده که یک واحد آپارتمانی دارای پنجره مناسبی نمی‌باشد. بسیاری از افراد برای کاهش دادن هزینه‌های مربوط به خرید پنجره دوجداره طراحی نامناسب پنجره را در نظر نمی‌گیرند و یکی از پنجره‌هایی که استاندارد نمی‌باشد را خریداری می‌کنند. گروه تخصصی مایان پنجره تنها بر اساس استانداردهای مشخص شده اقدام به طراحی و تولیددرب و پنجره دوجداره می نماید. بر همین اساس تمامی پنجره‌ها و درب های دوجداره تولید شده این شرکت استاندارد هستند و قیمت مناسبی هم دارند. هر یک از طراحان گروه تخصصی مایان پنجره تنها بر اساس استاندارد های بین المللی طراحی پنجره های دوجداره را انجام می دهند.
3. اندازه گیری پنجره ها به صورت رایگان
شما برای اندازه گیری درب و پنجره های ساختمان خود می توانید از گروه تخصصی مایان پنجره درخواست نمایید که اندازه گیری پنجره هایتان را انجام دهند. اندازه گیری انواع درب ها و پنجره ها توسط گروه تخصصی مایان پنجره به صورت اصولی می باشد و هزینه ای دریافت نمی گردد.در واقع شما می توانید به صورت رایگان اندازه گیری پنجره هایتان را انجام داده و سپس سفارش طراحی پنجره را به کارشناسان ارائه دهید.
4. استفاده از بهترین متریال ها برای تولید درب و پنجره
در صورتی که درب و پنجره های دوجداره با استفاده از بهترین متریال ها تولید و طراحی نشوند طول عمر زیادی ندارند و با کوچکترین ضربه مقاومت خود را از دست می دهند.  به همین دلیل تولیدکنندگانی که تولید انواع درب و پنجره های دوجداره را برعهده دارند باید از بهترین متریال ها برای تولید درب و پنجره ها استفاده کنند. شرکت مایان پنجره تنها از متریال هایی که مقاومت زیادی دارند وکیفیتشان عالی میباشد برای تولید درب و پنجره های دوجداره استفاده می نماید. هر یک از متریال های مورد استفاده برای تولید درب و پنجره های دوجداره مورد بررسی قرار می‌گیرند و سپس جهت تولید محصولات استفاده می‌شوند.

اگر شما قصد خرید پنجره دوجداره با بهترین قیمت را دارید می توانید از کارشناسان شرکت مایان پنجره درخواست نمایید که محاسبه آنلاین قیمت پنجره دو جداره را برای شما انجام دهند. کارشناسان شرکت به صورت آنلاین قیمتدرب و پنجره دوجداره را تخمین می زنند تا شما با اطلاعات و آگاهی بیشتری اقدام به خریداری یکی از مدل های متنوع درب و پنجره نمایید. تمامی درب و پنجره های ارائه شده توسط شرکت مایان پنجره دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند. شما همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش می‌توانید درب و پنجره های دوجداره را دریافت کنید و روی ساختمان های مورد نظرتان نصب نمایید.

اميدواريم از توضيحات اين گروه در خصوص خدمات درب و پنجره دوجداره در بخش طراحي پروژه استفاده برده باشيد.

طراحي پنجره هاي دوجداره - مايان پنجره

نصب درب و پنجره

نصب کردن درب و پنجره دوجداره یک امر تخصصی می باشد. به همین دلیل شما باید به خوبی بدانید که به تنهایی قادر به نصب کردن درب و پنجره های دوجداره نخواهیدبود. گروه تخصصی مایان پنجره که در زمینه تولید پنجره های دوجداره تخصص زیادی دارد می‌تواند در کمترین بازه زمانی نصب درب ها و پنجره های دوجداره ساختمان شما را انجام دهد. هر یک از کارشناسان گروه تخصصی مایان پنجره در زمینه نصب انواع درب و پنجره های دوجداره دوره‌های آموزشی را دریافت کرده‌اند و می‌توانند بدون هیچ اشکالی درب و پنجره های دوجداره را نصب نمایند.

پیش از نصب کردن درب و پنجره دوجداره شما باید در مورد قیمت درب و پنجره دو جداره اطلاعات بیشتری کسب نمایید. زمانی که خرید پنجره دوجداره را انجام می دهید کارشناسان شرکت می توانند قیمت درب و پنجره را برای شما محاسبه نمایند. به صورت اینترنتی محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره برای شما انجام می شود. در قسمت ارتباط با ما سایت مایان پنجره شما می توانید اطلاعات مربوط به کارشناس فروش و دفتر مرکزی را مشاهده کنید تا با کارشناسان شرکت جهت خرید درب و پنجره دو جداره مشورت نمایید.

نصب درب و پنجره دوجداره در كمترين بازه زماني

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که نصب پنجره های دوجداره کار آسانی نمی باشد. برای نصب کردن تمامی پنجره ها و دربهای دوجداره باید از متخصص حرفه ای درخواست کمک نمایید. درب و پنجره های دوجداره امروزه در بسیاری از خانه‌ها محبوبیت زیادی به خود اختصاص داده‌ اند. این نمونه درب و پنجره ها امروزه در مدل ها و طرح های متنوعی تولید می شوند که هر یک از آنها ویژگی‌های خاصیدارند. ماندگاری طولانی مدت درب ها و پنجره های دوجداره از جمله مزیت‌های آنها به شمار می‌رود. در صورتی که نصب انواع درب و پنجره های دوجداره به صورت اصولی انجام نشود امکان دارد که روی دوام و استحکام آنها تأثیر بگذارد.
زیبایی درب و پنجره های دوجداره تنها در صورت نصب اصولی تکمیل خواهد شد. هر یک از متخصصانی که در گروه تخصصی مایان پنجره جهت نصبدرب و پنجره دوجداره فعالیت می‌کنند تخصص زیادی دارند. هر یک از آنها دوره های آموزشی مربوط به نصب کردن درب و پنجره های دوجداره را گذرانده اند. پیش از اینکه شما نصب درب و پنجره های دوجداره را انجام دهید می توانید از کارشناسان شرکت درخواست نمایید که اندازه گیری رایگان درب و پنجره های شما را انجام دهند تا به صورت اصولی درب و پنجره ها نصب گردد.

مراحل آماده سازي نصب درب و پنجره دوجداره

برای نصب کردن انواع درب و پنجره های دوجداره باید مراحل مشخص شده طی شود. پیش از نصب درب باید کلاف مناسب جهت نصب درب و پنجره ها اجرا گردد. در مورد کلاف باید بدانید که اگر بر اساس استانداردهای مشخص شده روی چارچوب کلاف نصب نشود فریم درب و پنجره دچار مشکل می گردد.فریم پروفیل های مربوط به درب و پنجره به صورت پیچی نصب می‌گردد. به‌طور معمول برای پروفیل مورد نظر از آن دسته پروفیل‌های فولادی که اندازه شان استاندارد می باشد استفاده می‌کنند.کلاف مورد استفاده برای درب و پنجره های دوجداره با استفاده از شاخص های ویژه و مناسب روی دیوار نصب می گردد. از طرفی شما باید بدانید که زمان نصب کردن پروفیلها وزن درب و پنجره ها را نیاز است مورد بررسی قرار دهید.
 اگر وزن درب و پنجره ها زیاد باشد باید کلاف ها در جای خود قرار بگیرند تا نصب درب ها و پنجره ها دچار مشکل نگردد. درب ها را روی کلافها می‌پیچند و اطراف آن را با موادی مانند چسب به خوبی آب بندی می کنند. پنجره مانند درب نیز به کلاف های فلزی و یا چوبی نیاز دارد. تقریباً با استفاده از روش مشابه که بیان کردیم، پنجره ها را هم نیز نصب می کنند. اما از آنجایی که وزن پنجره کمتر است می‌توانند از پروفیل هایی که ضعیف‌تر هستند استفاده کنند. پروفیل های قوطی که ۳۰ در ۶۰ می باشند برای نصب کردن پنجره های دوجداره گزینه مناسبی هستند. آماده سازی هر یک از از مواد و متریال های مناسب جهت نصب درب و پنجره باید توسط متخصصان انجام شود تا طی نصب کردن درب و پنجره ها اشکالی به وجود نیاید.

نصب کردن درب و پنجره دوجدارهیک امر تخصصی می باشد. به همین دلیل شما باید به خوبی بدانید که به تنهایی قادر به نصب کردن درب و پنجره های دوجداره نخواهید بود.گروه تخصصی مایان پنجره که در زمینه تولید پنجره های دوجداره تخصص زیادی دارد می‌تواند در کمترین بازه زمانی نصبدربها و پنجره های دوجداره ساختمان شما را انجام دهد. هر یک از کارشناسان گروه تخصصی مایان پنجره در زمینه نصب انواع درب و پنجره های دوجداره دوره‌های آموزشی را دریافت کرده‌اند و می‌توانند بدون هیچ اشکالی درب و پنجره های دوجداره را نصب نمایند.

اميدواريم از توضيحات اين گروه در خصوص خدمات درب و پنجره دوجداره در بخش نصب درب و پنجره استفاده برده باشيد.

امروزه تعویض پنجره های قدیمی به دوجداره UPVC یکی از مهمترین کارها در بازسازی ساختمان محسوب می شود، این عمل با پروفیل مخصوص بازسازی (بال پروازی) پنجره های قدیمی، بدون تخریب دیوار امکان پذیر می باشد و این کار مزایای فراوانی را دارا می باشد.
يكي از خدمات درب و پنجره دوجداره اين گروه، تعويض پنجره هاي قديمي مي باشد، ​​​​​​​در گروه تخصصي مايان پنجره برای تعویض پنجره های قدیمی نیازی به کندن یا تخریب فریم اصلی پنجره نیست فقط کافیست قوطی آهنی، و تسمه های بیرونی و داخلی که جوش داده شده و یا با پیچ بسته شده را با سنگ فرز برش داده و از جا در آورده شود و پنجره دوجداره UPVC پروفیل مخصوص L شکل زیر نظر کارشناس نصب شود.

تعويض پنجره هاي قديمي به دوجداره UPVC- مايان پنجره

تبدیل کردن پنجره های قدیمی به نمونه‌های دوجداره به وسیله گروه تخصصی مایان پنجره انجام میشود. شرکت هایی که تعویض کردن پنجره های قدیمی را بر عهده دارند بر اساس استانداردهای مشخص شده هزینه‌ای را از مشتریان دریافت می‌کنند. هزینه‌ای که شما برای خریداری پنجره های جدید باید پرداخت کنید به مدل پنجره بستگی دارد. برخی از مدل های پنجره های دوجداره به گونه ای هستند که هزینه بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.

تعويض پنجره هاي قديمي توسط گروه تخصصي مايان پنجره در 4 گام صورت مي گيرد:
گام اول تعويض پنجره قديمي: مشاوره تخصصي رايگان
گام اول تعويض پنجره قديمي: اندازه گيري رايگان
گام اول تعويض پنجره قديمي: ارائه طرح و پيش فاكتور
گام اول تعويض پنجره قديمي: نصب پنجره هاي جديد دوجداره


رگلاژ و تعميرات درب و پنجره

برخی از موارد مانند وجود گرد و غبار و همچنین تغییر شرایط آب و هوا موجب شده که رگلاژ کردن درب و پنجره دوجدارهمورد استفاده قرار بگیرد. هر یک از نصابان درب و پنجره به خوبی با نحوه رگلاژ کردن پنجره های دوجداره آشنا هستند. شما زمانی که خرید پنجره دوجداره را انجام می دهید باید از نصابان متخصص درخواست نمایید که پنجره های ساختمان تان را رگلاژ نمایند.گروه تخصصی مایان پنجره در زمینهرگلاژ کردن درب و پنجره تخصص زیادی دارد.  هر یک از متخصصان شرکت به خوبی قادر هستند که نکات مربوط به رگلاژ کردن پنجره دو جداره را رعایت کنند تا پنجره ها ایمنی لازم را داشته باشند.

به طور معمول در بسیاری از مواقع به دلیل استفاده کردن از کیفیت پایین پروفیل جهت تولید پنجره های دوجداره کارایی پنجره ها کاهش پیدا میکند.برای اینکه کارایی پنجره ها و دربهای دوجداره افزایش پیدا کند باید نصابان درب و پنجره شیوه رگلاژ کردن را به کار بگیرند.آلودگی‌های صوتی و همچنین آلودگی‌های شرایط متنوع آب و هوایی در صورتیکه پنجره ها رگلاژ نشوند وارد ساختمان می‌شود. اگر رگلاژ کردن پنجره های دوجداره بر اساس استانداردهای مشخص شده انجام نشود. باید بدانید که کیفیت پنجره ها کاهش پیدا می‌کند. امروزه بسیاری از افرادی که سفارش درب و پنجره های دوجداره را ارائه می‌دهند برایشان بسیار مهم است که آلودگی صوتی و هوایی وارد ساختمان شان نشود. آنها باید به همین دلیل رگلاژ کردن درب و پنجره های دوجداره را در نظر داشته باشند.

چرا بايد درب و پنجره دوجداره رگلاژ شود ؟
3 نكته طلايي در مورد رگلاژ درب و پنجره دوجداره

شما باید به خوبی بدانید که برای رگلاژ کردن درب و پنجره دوجداره نیاز است که برخی از نکات را در نظر بگیرید. هر یک از نصابانی که رگلاژ کردن درب و پنجره های دوجداره را بر عهده دارند بر اساس نکات ضروریاقدام به رگلاژ کردن درب و پنجره های دو جداره می نمایند. برخی از نکاتی که جهت رگلاژ کردن درب و پنجره های دوجداره اهمیت زیادی دارد عبارت است از :

1. زمان تولید پنجره هایی که دوجداره هستند به هیچ عنوان فاصله‌ای بین قاب و لنگه بازشو نباید قرار بگیرد. اگر فاصله بین این دو قرار گرفته شود نیاز است که عملیات رگلاژ لولای پنجره به بهترین نحو ممکن انجام گردد. در صورتی که زمان مراحل نصب کردن پنجره فاصله بین دیوار و پنجره باقی بماند نیاز است که از چسب های مخصوص و فوم استفاده شود. چسب های مخصوص و فوم برای درزگیری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

2. در صورتی که نصب پنجره های دوجداره به وسیله افراد متخصص انجام شود باید بدانید که احتیاج به رگلاژ کردن تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. این مسئله نشان دهنده این این مورد است که شیوه نصب اصولی پنجره و درب دوجداره بسیار مهم می باشد. اگر نصب کردن پنجره های دوجداره و دربهای دوجداره به وسیله افراد متخصص انجام نشود باید بدانید که بعد از مدتی به رگلاژ کردن بیش از اندازه احتیاج خواهند داشت.

3. رگلاژ نکردن پنجره هایی که دوجداره هستند مشکلات زیادی به بار میآورد. سخت باز شدن پنجره ها و همچنین به سختی بسته شدن درب و پنجره یکی از مهمترین مشکلات مربوط به رگلاژ نکردن آنها می باشد. در صورتی که پنجره های دوجداره رگلاژنشوند امکان دارد که حرکت روانینداشته باشند. فاصله‌ای بین لنگه بازشو و فریم ایجاد می گردد که با رگلاژ کردن این فاصله از بین می‌رود.

زمانی که ثبت سفارش خرید درب و پنجره دوجداره را انجام می دهید می توانید در مورد رگلاژ کردن درب و پنجره ها نیز اطلاعات بیشتری کسب کنید. کارشناسان گروه تخصصی مایان پنجره به صورت ۲۴ ساعت پاسخگوی پرسش‌های شما هستند. از طریق قسمت ارتباط با ما در سایت مایان پنجره می توانید با کارشناس دفتر مرکزی تماس حاصل فرمایید تا در مورد تمامی نکاتی که مربوط به رگلاژ کردن پنجره ها می باشد اطلاعات بیشتری کسب کنید. کارشناسان محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره را برای شما انجام می دهند تا با آگاهی بیشتری خریداری پنجره های دوجداره را انجام دهید. همچنین باید به خوبی بدانید که تمامی درب و پنجره های دوجداره تولید شده توسط مایان پنجره دارای گواهینامه و خدمات پس از فروش هستند.

اميدواريم از توضيحات اين گروه در خصوص خدمات درب و پنجره دوجداره در بخش رگلاژ استفاده برده باشيد.

تعویض شیشه هاي عادي/شکسته به دو و سه جداره

در صورتی که شما قصد تعویض شیشه های دوجداره درب و پنجره متنوع خود را دارید باید به خوبی کیفیت شیشه های دوجداره را مورد بررسی قرار دهید. گروه تخصصی مایان پنجره تعویض انواع شیشه های دو جداره و سه جداره را در کمترین بازه زمانی انجام می دهد. شما می توانید زمان خرید پنجره دوجدارهشیشه هایی که دو جداره هستند را روی پنجره نصب کنید تا کیفیت پنجره های ساختمان خود را افزایش دهید. اگر در مورد قیمت شیشه های دوجداره اطلاعات زیادی ندارید می توانید از کارشناسان مایان پنجره درخواست نمایید که محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره و شیشه را برای شما انجام دهند.

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که اگر شیشه های دو جداره و سه جداره مزیت‌های زیادی را به خود اختصاص نداده بودند افراد اقدام به تعویض شیشه های دوجداره و سه جداره نمی‌کردند. هر یک از شیشه های دو جداره و سه جداره مزیت های خاصی دارند که به دلیل این مزیت‌ها افراد اقدام به تعویض شیشه های پنجره و درب های دوجداره می نمایند. برخی از مهمترین مزیت هایی که شیشه های دوجداره دارند عبارت است از :
1. حفظ گرما
شیشه‌هایی که دو جداره هستند نه تنها دارای دولایه شیشه می باشند بلکه بین هر یک از شیشه ها هوا دارند. همین ویژگی موجب حفظ گرمایساختمان، کاهش سرو صدا و عملکرد بهینه حرارتی می گردد.
2. صرفه جویی در انرژی
 استفاده کردن از این نوع شیشه ها موجب صرفه جویی در انرژی و گرما می شود. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که یکی از مهم ترین مزیت های شیشه های دوجداره گرمای بیشتری می باشد که در فصل زمستان برای ساختمان به همراه می آورند. صرفه‌جویی کردن در قبض های انرژی از دیگر مزیت های مربوط به شیشه های دوجداره می باشد. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که اگر شیشههای دوجداره را روی پنجره های خود نصب کنید گرما و سرمای بیشتری را درون خانه حفظ می نمایید. بر همین اساس هزینه زیادی برای قبض آب و برق پرداخت نمیکنید.
3. امنیت بالا
پنجره های دوجداره به طور معمول دارای امنیت بالایی هستند. اگر شیشه های دوجداره روی آنها به کار گرفته شود امنیت آنها را افزایش می دهد. شیشه های دوجداره به راحتی شکسته نمی شوند و استحکام آنها بسیار بالا است. اگر شیشه های دوجداره شکسته شوند به تکه‌های ریزی تبدیل خواهند شد که قطعات شیشه برای سلامتی افراد خطری به همراه نمی‌آورد.

تعویض شیشه های دوجداره
4. نصب آسان
 نصب آسان شیشه های دوجداره از دیگر مزیت‌های آنها به شمار می‌رود. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که تعویض شیشه های دوجداره تنها برای نصابان آسان خواهد بود. هر یک از نصابان گروه تخصصی مایان پنجره از آنجایی که تجربه زیادی در زمینه تعویض شیشه هایسه جداره و دوجداره دارند می توانند در کمترین بازه زمانی شیشه ها را تعویض کنند.
5. کاهش سرو صدا
 کاهش پیدا کردن سر و صدای بیرون از خانه به دلیل دو لایه بودن شیشه های دوجداره به عنوان یکی دیگر از مزیت های آنها شناخته می شود. در صورتی که سر و صدای زیادی در این خانه وجود نداشته باشد آرامش بیشتری برای اعضای خانه به وجود خواهد آمد. زمان خریداری پنجره های دوجداره شما باید به خوبی دقت نمایید که شیشه های نصب شده روی پنجره ها،دوجداره یا سه جداره باشند تا امنیت بیشتری برای ساختمان به همراه بیاورند.

اميدواريم از توضيحات اين گروه در خصوص خدمات درب و پنجره دوجداره در بخش تعويض شيشه استفاده برده باشيد.

5 مزیت مهم تعویض شیشه های دوجداره و سه جداره

درخواست خدمات از مايان پنجره:

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.


این فرم جهت ثبت درخواست شما براي تماس کارشناسان مايان پنجره با شما عزيران مي باشد.
​​​​​​​