بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ/ اللَّهُمَّ اكْفِنِي بِحَلاَلِكَ عَنْ حَرَامِكَ، وَأغْنِنِي بِفَضْلِكَ عَمَّنْ سِواكَ
بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ / اللهم اكفني بحلالك عن حرامك، وأغنني بفضلك عمَّن سواك
۰
۰

جدید

خدمات درب و پنجره دوجداره  مايان پنجره شامل موارد ذيل است:

1- مشاوره تخصصي رايگان درب و پنجره
2- اندازه گيري رايگان درب و پنجره
3- طراحي پروژه درب و پنجره
4- نصب درب و پنجره و نیز انواع توری برای پنجره
5- تعويض پنجره هاي قديمي
6- رگلاژ و تعميرات درب و پنجره
7- تعويض شيشه هاي شكسته
8- تعمیر پنجره های سنتی

اندازه گيري رايگان درب و پنجره دوجداره

يكي از مهمترين و حساس ترين مراحل اجراي پنجره هاي دوجداره، مرحله اندازه گيري آن است. به همين منظور گروه تخصصي مايان پنجره در اين حوزه از نيروهاي حرفه اي و متخصص و باتجربه اي برخوردار است.
نيروهاي اين بخش علاوه بر اينكه مي بايست بسيار دقيق باشند، همچنين بايد از هوش طراحي بالايي نيز برخوردار باشند تا بتوانند در هنگام اندازه گيري، به مشتريان گرامي ايده هاي طراحي خود را نيز بيان نمايند.شما عزيزان مي توانيد جهت استفاده از خدمت اندازه گيري رايگان اين گروه با ما تماس حاصل نماييد.

ارتباط با ما جهت اندازه گيري رايگان

شما برای خرید انواع درب و پنجره دوجداره باید اندازه گیری محیط مورد نظر خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. اندازه گیری هر یک از قسمت های متنوع برای نصب درب و پنجره دوجداره توسط گروه تخصصی مایان پنجره انجام می‌شود. تكنسين هاي گروه تخصصی مایان پنجره در زمینه اندازه گیری درب و پنجره های دوجداره تخصص زیادی دارند. شما می توانید از طریق ارتباط با ما که در سایت شرکت مایان پنجره قابل مشاهده است درخواست اندازه گیری رایگان را از مشاورین داشته باشید.
 هر یک از افرادی که اندازه گیری درب و پنجره دوجداره ساختمان شما را انجام می‌دهند هزینه‌ای بابت اندازه گیری از شما دریافت نمی کنند. همچنین شما می توانید محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره را از گروه تخصصی مایان پنجره داشته باشید. توجه نمایید که اندازه گیری هر یک از درب و پنجره ها با یکدیگر متفاوت است. در صورتیکه اندازه گیری درب و پنجره دوجداره به صورت اصولی انجام نشود امکان دارد که درب و پنجره ها با کیفیت پایین نصب شوند و کارایی لازم را نداشته باشند.

شما زمانی که قصد خرید پنجره دوجداره و یا درب دوجداره را می نمایید بدون شک در مورد روش اندازه گیری درب و پنجره دوجداره اطلاعات زیادی در اختیار نخواهید داشت. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که اندازه‌گیری درب و پنجره دوجداره یک امر تخصصی می باشد و اگر با کوچکترین اشتباه انجام شود به طور کلی سیستم نصب و ایجاد درب و پنجره دوجداره را با مشکل مواجه می‌سازد. اندازه گیری درب و پنجره اصول و روش مشخص شده‌ای دارد.
گروه تخصصی مایان پنجره به خوبی در مورد اصول و نحوه اندازه گیری انواع درب و پنجره دوجداره تخصص و تجربه زیادی دارد. برای اندازه گیری کردن ابعاد درب و پنجره دوجداره به افرادی که تجربه و دقت بالایی دارند نیاز خواهید داشت. پرسنل مایان پنجره اندازه گیری و طراحی درب و پنجره های دوجداره را بر اساس استانداردهای مشخص شده انجام می دهند. آنها هماهنگی رنگ شیشه های دوجداره و همچنین میزانعبور نور از شیشه را به خوبی مورد بررسی قرار می‌دهند تا پس از تولید درب و پنجره رضایت مشتریان را به دست بیاورند.

اندازه گیری درب و پنجره دوجداره توسط گروه تخصصی مایان پنجره

نکاتی در مورد اندازه گیری درب و پنجره دوجداره توسط گروه تخصصی مایان پنجره

یکی از مهمترین مواردی که زمان اندازه گیری پنجره و درب دوجداره باید در نظر گرفته شود این است که پنجره و درب را از این نظر که چهارچوب قدیمی دارند و یا روی بستر خام آجری نصب می شوند بررسی کنند. در برخی از ساختمان هایی که درب و پنجره شان هنوز تولید نشده و در حال ساخت هستند باید بدانید که گروه تخصصیمایان پنجره ابتدا تراز بودن بستر نصب را مورد بررسی قرار می‌دهد. در برخی از موارد استفاده کردن از یک پروفیل آلومینیومی به عنوان بهترین بستر می تواند کیفیت اجرا و نصب درب و پنجره دو جداره را افزایش دهد.
 بعد از ایجاد کردن تراز کامل و با کیفیت در بستر پنجره، تمامی مواردی که مربوط به موانع محیط باز و بسته شدن پنجره ها می باشد مورد بررسی قرار می‌گیرد. به همین دلیل بهترینزمانبرای اندازه گیری کردن ابعاد پنجره و درب دوجداره زمانی می باشد که دیوارها و سقفها به طور کامل طراحی شده باشند. این مسئله که سقف ها و دیوارهای کاذب کار گذاشته شده باشند و سپس اندازه گیری درب و پنجره دوجداره انجام شود بسیار مهم است. انعطاف پذیری برای طراحی هر یک از انواع درب و پنجره های دوجداره یکی از مهمترین نکاتی می باشد که باید در نظر گرفته شود.
 اصلی ترین دلیلی که موجب می گردد، گروه تخصصی شرکت مایان پنجره برای طراحی پنجره ها و دربهای دوجداره اختیار کافی داشته باشند، انعطاف‌پذیری درب ها و پنجره ها است. نوع یراق آلات و لوله هایی که در این نمونه پنجره ها به کار گرفته می شود یکی دیگر از نکاتی می باشد که باید برای اندازه گیری درب و پنجره ها در نظر بگیرند. طراحان و مشاوران شرکت مایان پنجره برای باز و بسته کردن لولا ها و همچنین لنگه های باز شونده درب و پنجره اندازه را به صورت اصولی محاسبه می نمایند.

اميدواريم از توضيحات اين گروه در خصوص خدمات درب و پنجره دوجداره در بخش اندازه گيري رايگان استفاده برده باشيد.
 

طراحي پروژه درب و پنجره دوجداره

طراحي پروژه هاي پنجره دوجداره يكي از مهمترين بخش هاي توليد پنجره هاي دوجداره مي باشد.
در اين بخش تكنسين هاي گروه تخصصي مايان پنجره جهت ارائه طراحي پروژه مي بايست از موقعيت هاي پنجره ها در ساختمان اطلاع داشته باشند تا در طراحي آن ها از استاندارد هاي ويژه خود استفاده نمايند.
به همين منظور پس از اندازه گيري اوليه و ارائه پيش فاكتور و موافقت شما عزيزان بابت شروع به كار، متخصصين ما براي بار دوم به محل اجراي پروژه رجوع مي كنند تا يك طرح استاندارد و بي نظير براي توليد پنجره هاي دوجداره به شما عزيزان ارائه دهند.

طراحی درب و پنجره دوجداره تاثیر زیادی روی استحکام و زیبایی پنجره ها می گذارد. با توجه به این مسئله از بهترین متریال ها برای تولید پنجره های دوجداره استفاده می شود تا شما طول عمر زیادی از پنجره های دوجداره دریافت کنید. شما می توانید برای سفارش درب و پنجره های دوجداره با کارشناسان شرکت گروه تخصصی مایان پنجره مشورت نمایید. هر یک از کارشناسان گروه تخصصی مایان پنجره نکاتی که مربوط به طراحی پنجره های دوجداره باشد را برای شما به صورت كامل توضیح می دهند. برای ارتباط با ما می توانید وارد سایت شرکت شوید و از طریق ارتباط با کارشناس و دفتر مرکزی اطلاعات مربوط به پنجره های دوجداره را دریافت کنید.

4 نكته كليدي درباره طراحي درب و پنجره دوجداره

برخی از نکاتی که مربوط به درب و پنجره دوجدارهمی باشد و شرکت مایان پنجره به این نکات برای طراحی پنجره ها اهمیت زیادی می دهد عبارت می باشد از :
1. طراحی پنجره  متناسب با نمای ساختمان
پنجره یکی از مهمترین تجهیزات ساختمانی می باشد که روی نمای ساختمان تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل انتخاب کردن بهترین نوع پنجره و شیشه دوجداره برای زیبایی ساختمان بسیار مهم می باشد. طراحی پنجره های دوجداره با رنگ و طرح های مناسب نمای ساختمان را زیباتر می نماید. علاوه بر این زیبایی شهر را نیز افزایش می دهد. امروزه در بسیاری از نقاط شهرها شما مشاهده می کنید که پنجره های متنوعی وجود دارد و هر یک از آنها دارای شکل و طرح های متنوع هستند. اگر به ظاهر پنجره ها و یکنواخت بودن آنها از نظر یکپارچگی اهمیت داده شود ظاهر شهر نیز زیباتر می گردد.
2. طراحی پنجره به صورت استاندارد
در بسیاری از موارد مشاهده شده که یک واحد آپارتمانی دارای پنجره مناسبی نمی‌باشد. بسیاری از افراد برای کاهش دادن هزینه‌های مربوط به خرید پنجره دوجداره طراحی نامناسب پنجره را در نظر نمی‌گیرند و یکی از پنجره‌هایی که استاندارد نمی‌باشد را خریداری می‌کنند. گروه تخصصی مایان پنجره تنها بر اساس استانداردهای مشخص شده اقدام به طراحی و تولیددرب و پنجره دوجداره می نماید. بر همین اساس تمامی پنجره‌ها و درب های دوجداره تولید شده این شرکت استاندارد هستند و قیمت مناسبی هم دارند. هر یک از طراحان گروه تخصصی مایان پنجره تنها بر اساس استاندارد های بین المللی طراحی پنجره های دوجداره را انجام می دهند.
3. اندازه گیری پنجره ها به صورت رایگان
شما برای اندازه گیری درب و پنجره های ساختمان خود می توانید از گروه تخصصی مایان پنجره درخواست نمایید که اندازه گیری پنجره هایتان را انجام دهند. اندازه گیری انواع درب ها و پنجره ها توسط گروه تخصصی مایان پنجره به صورت اصولی می باشد و هزینه ای دریافت نمی گردد.در واقع شما می توانید به صورت رایگان اندازه گیری پنجره هایتان را انجام داده و سپس سفارش طراحی پنجره را به کارشناسان ارائه دهید.
4. استفاده از بهترین متریال ها برای تولید درب و پنجره
در صورتی که درب و پنجره های دوجداره با استفاده از بهترین متریال ها تولید و طراحی نشوند طول عمر زیادی ندارند و با کوچکترین ضربه مقاومت خود را از دست می دهند.  به همین دلیل تولیدکنندگانی که تولید انواع درب و پنجره های دوجداره را برعهده دارند باید از بهترین متریال ها برای تولید درب و پنجره ها استفاده کنند. شرکت مایان پنجره تنها از متریال هایی که مقاومت زیادی دارند وکیفیتشان عالی میباشد برای تولید درب و پنجره های دوجداره استفاده می نماید. هر یک از متریال های مورد استفاده برای تولید درب و پنجره های دوجداره مورد بررسی قرار می‌گیرند و سپس جهت تولید محصولات استفاده می‌شوند.

اگر شما قصد خرید پنجره دوجداره با بهترین قیمت را دارید می توانید از کارشناسان شرکت مایان پنجره درخواست نمایید که محاسبه آنلاین قیمت پنجره دو جداره را برای شما انجام دهند. کارشناسان شرکت به صورت آنلاین قیمتدرب و پنجره دوجداره را تخمین می زنند تا شما با اطلاعات و آگاهی بیشتری اقدام به خریداری یکی از مدل های متنوع درب و پنجره نمایید. تمامی درب و پنجره های ارائه شده توسط شرکت مایان پنجره دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند. شما همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش می‌توانید درب و پنجره های دوجداره را دریافت کنید و روی ساختمان های مورد نظرتان نصب نمایید.

اميدواريم از توضيحات اين گروه در خصوص خدمات درب و پنجره دوجداره در بخش طراحي پروژه استفاده برده باشيد.

طراحي پنجره هاي دوجداره - مايان پنجره

امروزه تعویض پنجره های قدیمی به دوجداره UPVC یکی از مهمترین کارها در بازسازی ساختمان محسوب می شود، این عمل با پروفیل مخصوص بازسازی (بال پروازی) پنجره های قدیمی، بدون تخریب دیوار امکان پذیر می باشد و این کار مزایای فراوانی را دارا می باشد.
يكي از خدمات درب و پنجره دوجداره اين گروه، تعويض پنجره هاي قديمي مي باشد، ​​​​​​​در گروه تخصصي مايان پنجره برای تعویض پنجره های قدیمی نیازی به کندن یا تخریب فریم اصلی پنجره نیست فقط کافیست قوطی آهنی، و تسمه های بیرونی و داخلی که جوش داده شده و یا با پیچ بسته شده را با سنگ فرز برش داده و از جا در آورده شود و پنجره دوجداره UPVC پروفیل مخصوص L شکل زیر نظر کارشناس نصب شود.

تعويض پنجره هاي قديمي به دوجداره UPVC- مايان پنجره

تبدیل کردن پنجره های قدیمی به نمونه‌های دوجداره به وسیله گروه تخصصی مایان پنجره انجام میشود. شرکت هایی که تعویض کردن پنجره های قدیمی را بر عهده دارند بر اساس استانداردهای مشخص شده هزینه‌ای را از مشتریان دریافت می‌کنند. هزینه‌ای که شما برای خریداری پنجره های جدید باید پرداخت کنید به مدل پنجره بستگی دارد. برخی از مدل های پنجره های دوجداره به گونه ای هستند که هزینه بیشتری را به خود اختصاص می‌دهند.

تعويض پنجره هاي قديمي توسط گروه تخصصي مايان پنجره در 4 گام صورت مي گيرد:
گام اول تعويض پنجره قديمي: مشاوره تخصصي رايگان
گام اول تعويض پنجره قديمي: اندازه گيري رايگان
گام اول تعويض پنجره قديمي: ارائه طرح و پيش فاكتور
گام اول تعويض پنجره قديمي: نصب پنجره هاي جديد دوجداره


درخواست خدمات از مايان پنجره:

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.


این فرم جهت ثبت درخواست شما براي تماس کارشناسان مايان پنجره با شما عزيران مي باشد.
​​​​​​​

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش