بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ/ اللَّهُمَّ اكْفِنِي بِحَلاَلِكَ عَنْ حَرَامِكَ، وَأغْنِنِي بِفَضْلِكَ عَمَّنْ سِواكَ
بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ / اللهم اكفني بحلالك عن حرامك، وأغنني بفضلك عمَّن سواك
۰
۰

جدید


امروزه دیگر مانند گذشته افراد خانه هایشان دارای حیاط بزرگ و سرسبز نمی باشد. به همین دلیل ترجیح می دهند که تراس های ساختمان خود را زیباتر کنند تا فضایی دلنشین برای نشستن به وجود بیاورند. استفاده از شیشه بالکنی یکی از مهمترین مواردی می باشد که برای طراحی تراس های ساختمان ها کاربرد زیادی دارد. شما می توانید شیشه بالکنی در رنگ بندی ها و مدل های متنوع را برای طراحی تراس خود به گروه مایان پنجره سفارش دهید تا بر اساس استانداردهای مشخص شده روی تراس شما نصب کنند.  هر یک از شیشه‌های بالکنی دارای ویژگی ها و مشخصات متفاوتی هستند.  به همین دلیل شما برای طراحی تراس ساختمان خود باید به خوبی مدل ها و نمونه شیشه های مناسب بالکنی را مشاهده کنید.

سپس بر اساس نوع تراس ساختمان خود یکی از آنها را سفارش دهید. شیشه بالکنی می تواند جایگزین پنجره دوجداره در تراس ها و بالکن ها باشد همچنین می تواند جهت تعویض پنجره های قدیمی خود که در بالکن ها نصب کرده اید از این نوع شیشه ها استفاده نمایید.. شیشه های بالکنی به شما این امکان را می‌دهند که زمان استفاده کردن از منظره بیرون در محیطی آرام و ساکت از فضای بیرون لذت ببرید. شما میتوانید با نصب کردن شیشه های بالکنی متراژ خانه خود را افزایش دهید. شیشه ‌های بالکنی مدل های متفاوتی دارند و رنگها و جنس‌های آنها با یکدیگر فرق می کند. این شیشه های بالکنی در مصرف انرژی صرفه جویی می نمایند و برای محافظت از کودکان و بزرگسالان گزینه مناسبی هستند. مزیت‌های شیشه بالکنی بسیار زیاد است. به همین دلیل بسیاری از افراد روی تراس های خود شیشه های بالکنی را نصب می کنند.

شیشه بالکنی چیست؟


شیشه‌های بالکنی مدل ها و اندازه های متفاوتی دارند. هر یک از انواع شیشه‌ بالکنی را در مدل ها و اندازه های متنوع و بر اساس نوع تراس خود می توانید خریداری کنید و نصب نمایید. در یکی از انواع شیشه های بالکنی به صورت دو جداره و سه جداره به فروش می‌رسند. توجه داشته باشید که زمان خرید انواع شیشه های بالکنی باید به خوبی در مورد ویژگی‌های آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید.
در واقع اگر تراس شما بسیار کوچک است باید بدانید که شیشه‌های بالکنی ریلی گزینه مناسبی برای نصب در تراس های کوچک به شمار نمی‌رود. شما برای نصب شیشه های بالکنی در تراس های کوچک بهتر است که نمونه شیشه های ثابت را انتخاب کنید. برخی از شیشه‌های بالکنی که ریلی و آکاردئونی هستند برای تراس هایی که متراژشان زیاد است گزینه مناسبی به شمار می‌روند.

انواع شیشه بالکنی


کاربردهایی که از شیشه‌ بالکنی دریافت می گردد متفاوت است. هر یک از کاربردهای شیشه بالکنی را به عنوان مزیت شیشه‌ها می‌شناسند. برخی از مهم ترین کاربرد هایی که شیشه‌ بالکنی دارند و شما باید به خوبی آنها را بشناسید عبارت هستند از :

1. صرفه جویی در انرژی
یکی از مهمترین کاربردهای شیشه‌ بالکنی این است که در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند. شما با نصب کردن شیشه بالکنی می توانید دمای تراس ساختمان خود را به دمای درون ساختمان برسانید. در واقع با باز کردن درب تراس دیگر نیازی نیست که نگران سرد شدن یا وارد شدن گرد و خاک به درون ساختمان باشید. چراکه شیشه بالکنی دمای تراس را بر اساس دمای ساختمان تنظیم می‌کنند.

2. دلبازتر کردن محیط
دل باز کردن و همچنین بزرگتر نشان دادن فضای تراس با وجود کوچک بودن تراسیکی دیگر از مزیت ها و کاربردهای شیشه‌ بالکنی به شمار می‌رود. شما می‌توانید تراس ساختمان خود را با استفاده از شیشه بالکنی دلبازتر کنید وو بزرگ تر نشان دهید.

3. مراقبت از کودکان و بزرگسالان
برای اینکه از کودکان و بزرگسالان مراقبت کنید بهتر است که تراس خود را ایمن نمایید. بنابراینیکی دیگر از کاربردهای شیشه بالکنی محافظت از کودکان و بزرگسالان می باشد.

4. عایق صدا
 عایق صدا و حفظ کردن دمای فضای درون ساختمان یکی از دیگر کاربردهای شیشه‌ بالکنی شناخته می‌شود. شیشه بالکنی به عنوان عایق صدا نصب می گردد، به همین دلیل بسیاری از افراد که در شهرهای شلوغ زندگی می‌کنند و نمی‌خواهند صدای بیرون منزل به درون ساختمان شان بیاید، شیشه‌ بالکنی را نصب خواهند کرد.

5. ایجاد فضای نشیمن زیبا
یکی دیگر از کاربردهای شیشه‌ بالکنی این است که با استفاده از آنها می توانید، یک فضای نشیمن ویژه و به خصوص را در تراس ساختمان خود طراحی کنید. برخورداری از نور آفتاب یکی از کاربردها و مزیت‌های تراس شیشه ای شناخته می‌شود. در تمام ساعات روز می توانید از نور آفتاب با استفاده از شیشه‌ بالکنی بهره مند گردید.

6. تمیز ماندن تراس
 مقاومت بالایی شیشه ها در برابر باران، ریزگردهای موجود در هوا، تغییرات دما و غیره از دیگر مزیت ها و کاربردهاي شیشه بالکني می باشد. اگر شما می‌خواهید گل و گیاه آپارتمانی در ساختمان خود پرورش دهید باید بدانید که با نصب شیشه بالکنی می توانید نور لازم را برای گیاهان فراهم کنید و همچنین آنها را از شر سرما و گرمای بیش از اندازه امن نگه دارید.

7. زیباتر کردن تراس
 جهت زیبا سازی و طراحی ساختمان به شیوه جدید و مدرن از شیشه بالکنی استفاده می‌کنند. شیشه بالکني جهت زیبا سازی و طراحی ساختمان ها به کار گرفته می‌شوند که این مورد یکی از کاربردهای مهم آنها است. امکان پیاده‌سازی شیشه بالکني در طرح ها و شکل های متنوع به عنوان یکی از کاربردهای شیشه ها شناخته می شود.

8. باز و بسته کردن آسان و شستشوی سریع
کاربری راحت و همچنین باز و بسته شدن سریع شیشه‌ بالکنی یکی از مزیت‌های این شیشه ها است. شستشو و نظافت شیشه های بالکنی بسیار ساده و آسان می باشد. با توجه به نوع شیشه شما می توانید در کمترین بازه زمانی شیشه‌های بالکنی را تمیز کنید.

8 کاربرد شیشه بالکنی

تولید کننده شیشه بالکنی غرب تهران گروه تخصصی مایان پنجره

یکی از انواع شیشه های بالکنی که محبوبیت زیادی دارد شیشه بالکنی ریلی می باشد. این نمونه شیشه ها به راحتی باز و بسته می شوند. به همین دلیل بین مدل های متنوع دارای محبوبیت زیادی هستند. شما میتوانید هر یک از انواع شیشه های بالکنی ریلی را در رنگ بندی های متنوع برای تراس هایی که متراژ زیادی دارند سفارش دهید. قیمت شیشه های بالکنی ریلی به نسبت شیشه های ثابت تا حدودی بالاتر میباشد. برای نصب کردن شیشه های بالکنی ریلی از یراق آلات بیشتری استفاده می‌کنند. به همین دلیل باید بدانید هزینه خریداری آنها بیشتر خواهد بود.
 نوع یراق آلات به کار رفته شده برای نصب شیشه های بالکنی ریلی از جمله مهمترین و اساسی‌ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت شیشه ها به شمار می رود. برخی از یراق آلاتی که خارجی هستند هزینه خریداریشان تا حدودی بالاتر می باشد. نوع فریم به کار برده شده درون شیشه های بالکنی ریلییکی دیگر از فاکتورهای تعیین کننده قیمت شیشه ها است. فریم فایبرگلاس،فریم فولادی و فریم آلومینیومی از جمله مهمترینفریم هایی هستند که برای تولید و طراحی شیشه های بالکنی ریلی به کار گرفته می‌شوند.
 مزیت‌هایشیشه های بالکنی ریلی به نسبت به بسیاری از دیگر مدل ها بیشتر است. بسیاری از افرادی که می‌خواهند از فضای بالکن خود نهایت بهره‌برداری را دریافت کنند و همچنینتراس ساختمان خود را زیباتر نمایند می توانند سفارش شیشه های ریلی بالکن را ثبت نمایند.

قیمت شیشه بالکنی ریلی

قیمت شیشه بالکنی در گروه تخصصی مایان پنجره

در بین انواع شیشه بالکنییکی از آنها که کاربرد زیادی دارد و روی بسیاری از پروژه های ساختمان ها نصب می گردد شیشه های ریلی تاشو را می توانیم نام ببریم.شیشه های بالکنی تاشو از جمله شیشه های جدید و به روز هستند که امروزه بسیاری از افراد برای جذابیت و زیبایی تراس ساختمان خود آنها را سفارش می دهند. قیمت شیشه های بالکنی تاشو به نسبت مدلهای دیگر تا حدودی بالاتر است.

 شما برای ثبت سفارش و خرید شیشه های بالکن ریلی تاشو باید اندازه گیری تراس خود را به طور دقیق انجام دهید. در صورتی که اندازه گیری تراس ساختمان به صورت دقیق انجام نشود امکان دارد که درزگیری تراس به طور کامل انجام نشود. بر همین اساس شما می توانید از کارشناسان مایان پنجره درخواست اندازه گیری رایگانتراس ساختمان خود را داشته باشید.

هزینه‌ای که برای خریدشیشه های بالکنی تاشو باید پرداخت کنید را کارشناسان پیش از ثبت سفارش برای شما توضیح می دهند. بر همین اساس می توانیدبا بودجه‌ای که در اختیار داریدیکی از انواع شیشه های بالکنی تاشو را سفارش دهید تا برایتان تولید و طراحی کنند. به طور کامل به شما باید به خوبی بدانید که قیمت شیشه های بالکن ریلی تاشو به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد.یکی از مهمترین فاکتورهای قیمت این شیشه‌ها نوع یراق آلات نصب شده روی آنها می باشد.

قیمت شیشه بالکنی تاشو

امروزه بسیاری از افراد که در شهر تهران زندگی می‌کنند مایل هستند که از آلودگی و سر و صدا به دور باشند. برخی ساختمان‌هایی که در قسمت مرکزی شهر ساخته می‌شوند در اوج سرو صدا قرار می‌گیرند. افراد می‌توانند ساختمان های خود را با تراس های شیشه ایایمن کنند تا از سر و صدا و آلودگی بیش از حد شهر تهران در امان بمانند. شیشه‌ های بالکنی نصب شده روی ساختمان ها به عنوان عایق صدا و همچنین عایق ورود گرد و غبار و آلودگی شناخته می‌شوند.

 شما می‌توانید شیشه‌های بالکنی متفاوت را بر اساس نوع تراس ساختمان خود خریداری کنید و از آنها به عنوان عایق صدا استفاده نمایید. شیشه‌های بالکنی کشویی، ریلی و ثابت هستند که بر اساس نوع تراس ساختمان انتخاب و خریداری می‌شوند. اگر شما به خوبی نمی‌دانید که کدام یک از انواع شیشه بالکنی را برایتراس خود سفارش دهید بهتر است که با کارشناسان شرکت مشورت نمایید.

 آنها به خوبی در مورد نوع شیشه و اندازه تراس ساختمان اطلاعات کافی کسب دارند. به همین دلیل یکی از بهترینشیشه های  بالکنی را جهت خریداری به شما پیشنهاد می دهند. شیشه‌های بالکنی امروزه در بسیاری از تراس های ساختمان های شهر تهران مشاهده می گردد. هر یک از تراس های ساختمان های شهر تهران با استفاده از شیشه‌های بالکنیایمن می شوند و از سر و صدا و آلودگی دور می‌مانند.

فروش شیشه بالکنی در تهران

پوشاندن بالکن با شیشه بالکنی تاشو گروه تخصصی مایان پنجره

شیشه بالکنی و تراس شيشه اي آپارتمان

اگر شما می‌خواهید تراس آپارتمان خود را زیباتر کنید می توانیدشیشه بالکنی در رنگ بندی ها و مدل های متفاوت را سفارش دهید. شیشه‌های بالکنی رنگ های متفاوت و مدل های گوناگونی دارند که بر اساس نوع تراس ساختمان شما هر یک از آنها کاربرد بی نظیری از خود نشان می‌دهند. برخیاز شیشه‌های بالکنی که ریلی هستند را شما می توانید در تراس های بزرگ نصب کنید تا زیبایی تراس شیشه ای ساختمان خود را افزایش دهید.

برخی دیگر از شیشه های بالکنی به صورت کشویی می باشند که آنها را برای تراس های بزرگ نصب می‌ کنند.  نمونه دیگرشیشه های ثابت می‌باشند که آنها برای تراس هایکوچک کاربرد زیادی دارند. هر یک از انواع تراس شیشه ای را بر اساس مدل تراس خود و همچنین بودجه خریداری تان می توانید سفارش دهید تا کارشناسان در کمترین بازه زمانی سفارش شما را تولید و طراحی کنند.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش