بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ/ اللَّهُمَّ اكْفِنِي بِحَلاَلِكَ عَنْ حَرَامِكَ، وَأغْنِنِي بِفَضْلِكَ عَمَّنْ سِواكَ
بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ / اللهم اكفني بحلالك عن حرامك، وأغنني بفضلك عمَّن سواك
۰
۰

جدید

​​​​امروزه با استفاده از نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره UPVC، می توانید قیمت نهایی این محصولات جالب و با ارزش را به طور کامل محاسبه نمایید. جالب است بدانید که این نرم افزار ها، علاوه بر دارا بودن قدرت فوق العاده در انجام پردازش ها و عملیات های مختلف، می توانند تضمین قیمت را نیز به شما ارائه کنند. منابعی که این نرم افزار های موجود در ایران از آنها به عنوان یک منبع اصلی استفاده می کنند، توسط تولیدی ها معتبر می باشند. ولی امروزه نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره زیادی هم در دنیا وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید. شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که کدام نرم افزار از همه بهتر است؟
​​​​​​​
نرم افزار تولید شده توسط تیم فنی و کارشناسی مایان پنجره، می تواند بهترین گزینه موجود در جلوی پای شما برای بازار داخلی ایران باشد. ما در این نرم افزار به بازار های خارج از ایران و محصولات موجود در دیگر کشور ها کاری نداریم! مایان ویندو می تواند قدرت بالایی داشته باشد. این برنامه، بر روی گوشی شما نصب شده و می تواند با چند کلیک قیمت روز انواع پنجره را در اختیار شما قرار دهد. حتی جالب است بدانید که شما می توانید نوع پنجره، پروفیل درخواستی و بازه قیمتی را در این نرم افزار کنترل کنید. در نتیجه، این برنامه به شدت پر بازده بوده و می تواند برای افرادی که به دنبال یک نرم افزار جهت محاسبه آنلاین قیمت پنجره های دوجداره upvc هستند، به شدت مناسب باشد. البته که در ادامه بیشتر در این مورد با شما صحبت می کنیم.
لازم به ذکر است در حال حاضر تنها محاسبه قیمت پنجره های دوجداره upvc در این نرم افزار گنجانده شده است اما گروه پشتیبانی نرم افزار مایان پنجره در تلاش است تا محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی و پنجره دوجداره چوبی و پنجره سنتی و  نمای کرتین وال و همچنین انواع توری پلیسه را نیز در این اپلیکیشن جای دهد.

نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc ​​​​​​​

نرم افزاری رایگان جهت محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc ​​​​​​​

​​​​​نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc مایان پنجره به صورت کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد تا بتوانید به راحتی در آن با 5 نوع پروفیل و انواع بازشوها قیمت پنجره های دوجداره خود را محاسبه نمایید.

این نرم افزار قابلیت نصب بر روی گوشی های اندرویدی را دارد و بسیار کم حجم و سبک است. شما عزیزان با نصب نرم افزار مایان پنجره می توانید به راحتی از قیمت پنجره های دوجداره upvc در انواع مختلف آن آگاه شوید و انتخابی دقیق تر و مطمئن تر داشته باشید.
ما می دانیم مشتریان در خیلی موارد دوست دارند قیمت پنجره های درخواستی خود را با تغییرات زیادی محاسبه کنند ولی با توجه به اینکه به خود اجازه نمی دهند بارها از فروشنده قیمت را سوال کنند و یا پیش فاکتور بخواهند از این موضوع می گذرند، ولی مایان پنجره جهت برطرف نمودن این نیاز مشتریان نرم افزار رایگان محاسبه قیمت پنجره دوجداره upvc را تولید نمود تا شما عزیزان با نصب آن بر روی گوشی خود بتوانید در هر زمان و مکانی، این امر را انجام دهید.

نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc مایان پنجره علاوه بر موضوع محاسبه قیمت دارای دسترسی به خدمات دیگری از مایان پنجره چون، مشاوره رایگان، درخواست اندازه گیری رایگان، سفارش محصول و صدها مطالب مهم در رابطه با درب و پنجره دوجداره می باشد.

آموزش استفاده از نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره upvc ​​​​​​​مایان پنجره

پس از نصب نرم افزار مایان پنجره در گوشی و اجرای برنامه وارد صفحه ای می شود که در شکل ملاحضه می کنید. در این نرم افزار محاسبه قیمت به 2 روش صورت می گیرد، روش اول محاسبه پروژه های نوسازی و روش دوم محاسبه پروژه های بازسازی. 
منظور از پروژه های نوسازی پروژه هایی می باشد که ساختمان آن در حال ساخته شدن است و پنجره ای در ساختمان نصب نشده است و مقصود از پروژه های بازسازی مربوط به ساختمان هایی می باشد که در حال حاضر دارای پنجره می باشند و افراد قصد تعویض پنجره های قدیمی خود را دارند. 

با وارد شدن در هر یک از بخش های عنوان شده به ترتیب اطلاعاتی از شما خواست می شود که در ذیل به آن اشاره می شود:
1- ابعاد پنجره  (اندازه عرض و ارتفاع پنجره دلخواه می بایست برحسب سانتی متر نوشته شود)
2- انتخاب پروفیل ( مایان پنجره بر مبنای انواع قیمت پروفیل در بازار، در این نرم افزار از 5 پروفیل با سطوح قیمتی و کیفیتی مختلف استفاده نموده است)
3- انتخاب نوع شیشه ( شیشه های دوجداره برحسب میلی متر دارای نوع های مختلفی هستند که هر عدد نشان گر ضخامت یکی از شیشه ها است. مثلا 4*4  و یا 4*6  و یا 6*6)
4- انتخاب نوع بازشو ( پنجره های دوجداره دارای بازشو های مختلفی از قبیل تک حالته - دوحالته - کشویی - فولکس واگنی - ثابت - فرانسوی و ... می باشند)
5- تعداد لنگه ( در این قسمت می بایست تعداد
کل لنگه های پنجره دلخواه خود را وارد نمایید، چه لنگه بازشو و چه لنگه ثابت)
6- تعداد لنگه بازشو ( در این بخش تنها تعداد لنگه هایی که می خواهید بازشو باشند را انتخاب نمایید)
7- کتیبه ( اگر پنجره مد نظر شما دارای کتیبه ای در بالا و یا پایین پنجره است گزینه کتیبه دارد و یا کتیبه ندارد را انتخاب نمایید)

در انتها کلید محاسبه قیمت نهایی را بزنید تا قیمت پنجره و همچنین حدود قیمت نصب را به شما ارائه نماید.

نرم افزار محاسبه قیمت پنجره دوجداره مایان پنجره

بروز ترین قیمت پنجره دوجداره​​​​​​​ upvc در نرم افزار مایان پنجره

​​​​در نرم افزار محاسبه قیمت پنجره دوجداره مایان پنجره می توانید آخرین و بروزترین قیمت پنجره دوجداره upvc مدنظر خود را محاسبه کنید و در اختیار داشته باشید.
گروه پشتیبانی این اپلیکیشن به طور دقیق قیمت های اجزای مختلف پنجره دوجداره را مورد رصد قرار می دهد تا بتواند آخرین قیمت پنجره دوجداره upvc را به شما عزیزان ارائه نماید.

نرم افزار مایان پنجره جهت بررسی و بدست آوردن قیمت پنجره دوجداره​​​​​​​

​​​​مسلماً در حال حاضر راه های بسیار زیادی برای به دست آوردن و محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره وین تک یا محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره رئال وین وجود دارد. ولی، در صورتی که شما هم به دنبال خرید هستید باید به دنبال انواع نرم افزار قوی همچون نرم افزار مایان پنجره باشید. این نرم افزار ها، می توانند به صورت روزانه قیمت را آپدیت کنند. مسلما به دست آوردن قیمت روز پنجره دوجداره کاری به شدت سخت است. با استفاده از این نرم افزار ها، شما خیلی راحت می توانید به قیمت روز انواع پنجره دسترسی داشته باشید. نرم افزار مایان پنجره به صورت مستقیم همواره در حال به روز رسانی انواع قیمت است.
​​​​​​​
دیگر نیازی نیست که شما مقدار خیلی زیادی از وقت با ارزش خود را صرف کنید تا قسمت های مختلف شهر یا محله تان را جستجو کنید. هم اکنون، خیلی راحت و فقط با چند کلیک ساده و معمولی می توانید قیمت انواع پنجره را دریافت کنید. مطمئنا مزایای استفاده از نرم افزار محاسبه قیمت پنجره مایان پنجره به شما کمک می کند.

از آنجایی که پنجره ها یک مرحله به شدت مهم در فرآیند های مربوط به ساخت خانه هستند، شما به راحتی نمی توانید از آنها گذر کنید و به سراغ دیگر مسائل بروید. هنگامی که شما از نرم افزار مایان پنجره برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره استفاده کنید، دیگر هیچ مشکل خاصی برای شما به وجود نیامده و فقط می توانید بر روی کیفیت و سلیقه تان توجه داشته باشید. برای دانلود رایگان نرم افزار محاسبه آنلاین قیمت پنجره دوجداره مایان ویندو شما می توانید به وب سایت مایان ویندو مراجعه کنید.

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش