بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ/ اللَّهُمَّ اكْفِنِي بِحَلاَلِكَ عَنْ حَرَامِكَ، وَأغْنِنِي بِفَضْلِكَ عَمَّنْ سِواكَ

خرید پنجره دوجداره آلومينيوم

خريد پنجره دوجداره آلومينيومي


در لغت پروفیل آلومینیوم به معنی ثابت بودن  مقطع می باشد، پروفیل آلومینیومی از انواع مختلفی تشکیل شده است. کاربرد اصلی این نوع پروفیل ها برای ساخت درب و پنجره های دو جداره آلوممینیومی می باشد.
آلومینیوم یک نوع فلز نرم و سبک می باشد که قابلیت انعطاف پذیری بالایی را دارا می باشد. دوتا از مهم ترین ویژگی هایی که پنجره آلو مینیوم دارد 1 – سبک بودن وزن آن و  2- زنگ نزدگی پنجره است.پر مصرفترین مقطع پروفیل آلومینیومی پروفیل اکستروژن است.

پروفیل آلومینیوم چیست؟


تولید پروفیل آلومینیوم به این صورت می باشد که در ابتدا ماده اصلی پروفیل آلومینیوم که بیلت آلومینیومی بوده را در تحت فشار بسیار بالا و در حرارت شديد قرار می دهند، بعد ازاین مراحل پروفیل آلومینیوم را در قالب های مخصوص پروفیل حرکت می دهند .
با این روش ها که در بالا توضیح دادیم ماده اولیه پروفیل پنجره  آلومینیوم تغییر شکل پیدا می کند و به هر شکل و فرمی که بخواهیم در می آید و پروفیل آلومینیوم تولید می شود.

مراحل توليد پروفیل آلومینیوم:


این نوع درب و پنجره ها پنجره هایی هستند که از گذشته تا به حال استفاده می شود. و طرفداران زیادی از قدیم داشته است.
در قدیم این نوع پنجره ها با استفاده از میلگرد در داخل پروفیل به هم متصل می شدند و امکان دو جداره کردن شیشه ها وجود نداشت.
با گذشت زمان و پیشرفت این صنعت برای بالا بردن کیفیت این  پنجره  ها پنجره ای  به نام اس تی  یا پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال تولید شد و به بازار آماد.
شیشه  درب و پنجره های اس تی را می توانست دو جداره کرد، اما باز هم به دلیل استفاده نشدن از لاستیک در تمام مقاطع پنجره، موجب عدم ورود گرد و غبار در محيط نمي شد.
سیستم پنجره های آلومینیوم نرمال دارای معایب زیادی بود که دوجداره کردن شیشه ها به چشم نمی آمد. این مشكل باعث شد تولید کنندگان پروفیل پنجره آلومینیومی به فکر ساختار جدید پروفیل و مقطع جدید باشند.
باتوجه به  تجربیاتی که تولید کنندگان از سالها پژوهش و تحقیق تاکنون کسب کرده اند، درب و پنجره دوجداره آلومینیوم  ترمال بریک پروفیل آکپای را تولید کردند.
پروفیل آکپای یکی از جدید ترین نوع پروفیل در کشور خودمان می باشد که قیمت آن نسبت به پروفیل  های آلومینیومی دیگر بسیار مناسب تر و همچنين کیفیت بالایی را دارا می باشد.

پنجره دوجداره آلومینیومي:

پنجره دوجداره آلومينيومي مايان پنجره


پنجره دو جداره آلومینیومي دارای مزایای زیادی می باشد، پروفیل پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک  از مواد شیمیایی ساخته نشده است و به طبیعت آسیبی نمی رساند اما پروفیل پنجره دوجداره UPVC از مواد شیمایی ساخته شده است و برای طبیعت مزر می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی های پنجره دو جداره آلومینیومی این است که مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد و پس از نصب نسبت به پنجره های UPVC تعمیر و نگهداری کمتری را دارند. پروفیل های پنجره دوجداره ترمال بریک  آلومینیومی دارای رنگ بندی های زیادی می باشند و با هر سلیقه رنگی که شما مشتریان عزیز بخواهید قابل اجرا هستند.
این نوع پروفیل ها معمولاً مقاومت بالایی را در عناصر جوی دارا می باشند. از این نوع پنجره آلومینیومی به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارند میتوان به هر شکل و هر ابعادی که شما بخواهید با بهترین کیفیت طراحی و توليد نمود.
برای همین است که این نوع پنجره ها نزد معماران و طراحان ساختمان بسیار محبوب شده است.

مزاياي استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومي:

پنجره های ترمال بریک از نظر بازشو هیچ محدودیتی را دارا نمی باشند ومی توان بر اساس ابعادی که دارید و یراق آلاتی که در بازار موجود می باشد به راحتی تمامي انواع آن را تولید و نصب نمود.
بازشو های پنجره دوجداره آلومینیومی به چند دسته تقسیم می شوند:

1- پنجره دوجداره تک حالته آلومینیومی:
پنجره دوجداره تک حالته آلومینیومی، پنجره ای می باشد که فقط ازیک سمت به صورت افقی باز و بسته می شود.
یراق آلات تک حالته  دارای 2 عیب می باشند، اولین عیب اینکه این نوع یراق آلات این است که هنگام بازشدن فضای زیادی را اشغال می کنند، به طوری که این عیب در مکان هایی که جای کوچک دارند کاملاً به چشم می آید.
دومین عیب این یراق آلات این است که عایق خوبی در برابر دما و صدا نيستند، دلیل این موضوع بخاطر این است که یراق تک حالته فقط از یک سمت با قاب پنجره درگیر می شوند و اصتلاحاً از هر دوطرف كيپ نمي شوند.
حالا اگه تیم مشاوره رایگان گروه تخصصي مایان پنجره بخواهد مهمترین ویژگی این نوع یراق آلات پنجره دوجداره آلومینیومی را بگوید که مهم هم هست، مسئله قیمت این نوع یراق آلات می باشد، قیمت این نوع یراق آلات به دلایلی که در بالا توضیح دادیم ارزانتر از بقیه یراق آلات می باشد. اين موضوع باعث گرديده تا در بيشتر ساختمان هايي كه سازندگان آن به فكر پايين آوردن هزينه هستند استفاده گردد.

2- پنجره دوجداره دو حالته آلومینیومی:
پنجره دوجداره دو حالته به پنجره ای گفته می شود که علاوه بر اینکه  از بقل باز و بسته می شود از بالا هم باز و بسته شوند.
سیستم یراق آلات به این صورت می باشد که وقتی پنجره بسته می شود دو طرف بازشو پنجره تحت فشار قرار میگیرد و عایق بندی پنجره را از نظر سرما و گرما و گرد و خاک کامل می کند.
یراق آلات دوحالته به 2 دليل یکی از پر مصرف ترین یراق آلان در صنعت درب و پنجره سازی می باشد.
اولین دلیل اینکه، بازشو این نوع  پنجره ها کم جا بوده و دست و پا گیر نمی باشد و بدون نیاز به کنار کشیدن پرده ها، بازشو ها از بالا برای گردش هوا باز می شود.
دلیل دوم پر مصرف بودن این نوع یراق آلات، قیمت مناسب آن نسبت به یراق آلات  دیگر می باشد. شاید از نظر قیمت این نوع یراق آلات کمی از یراق آلات تک حالته گرانتر باشد اما با مزیتی هایی که دارد این افزایش قیمت برای خرید پنجره دوجداره آلومینیومی می ارزد.

3- پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی:
پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی از نظر درگیر بودن یراق آلات همانند یراق آلات تک حالته هستند، چون فقط از یک طرف قفل و کیپ می شود.
مهم ترین مزیت پنجره دوجداره کشویی کم جا بودن این نوع بازشو پنجره می باشد. از این نوع پنجره ها میتوان در مکانهایی که فضای کوچکی دارند و می خواهند پنجره دوجداره  داشته باشند که بتوانند به راحتی باز و بسته کنند و جا گیر هم نباشد میتوان از این نوع یراق آلات استفاده نمود.
پنجره دوجداره کشویی علاوه بر مزیتي که در بالا توضیح دادیم دارای ضعف هایی می باشد، پنجره دوجداره کشویی به علت اینکه دو لنگه بازشو آن بر روی یک ریل  قرار می گیرند بالا و پایین این نوع پنجره ها باز می باشد و عایق بندی کمتری نسبت به پنجره های تك حالته و دوحالته دارد.


انواع بازشوهاي درب و پنجره دوجداره آلومینیومي:


4- پنجره دوجداره فرانسوي آلومينيومي:
پنجره دوجداره فرانسوی آلومینیومی پنجره ای ست بسيار زیبا و پر کاربرد که بیشترین کاربرد این پنجره ها در نشیمن های خانه ها می باشد.
مهمترین مزیت پنجره دوجداره فرانسوی این است که دولنگنه بازشو پنجره برخلاف هم باز و بسته می شود و حتی می شود یک لنگه را باز و بسته کرد.
مزیت بعدی این بازشو این است که اگر دولنگه  بازشو ها را با هم باز کنیم هیچ  گونه پروفیلی بین پنجره وجود ندارد و شما دید کامل به مناظر روبرویتان خواهید داشت.
یکی از دقدقه های شما عزیزان برای خرید پنجره دوجداره فرانسوی، میزان عایق بودن این نوع پنجره ها و جلوگیری از ورود صدا می باشد، گروه تخصصی مایان پنجره به شما اطمینان کامل را میدهد که این پنجره دوجداره فرانسوی آلومینیومی هیچ مشکی را در اين خصوص نخواهد داشت.
یکی  از ویژگی های مهم و پر استفاده ای که این نوع پنجره ها در مقایسه با انواع پنجره هایی که در بالا توضیح داده شد این است که بازشو یکی از پنجره ها میتواند دو حالته باشد. یعنی بغیر از اینکه افقی باز شود میتواند بدون هیچ قیدی به صورت عمودی یا دو حالته نيز باز شود.
قیمت این نوع پنجره گرانتر از بقیه پنجره ها می باشد. شما می توانید  براي اطلاع از قیمت پنجره دوجداره فرانسوی با ما تماس بگیرید و از قیمت دقيق آن اطلاع پیدا کنید.


5- پنجره دوجداره فولوکس واگنی آلومینیومی:
پنجره دو جداره فولوکس واگنی آلومینیومی فقط به یک دلیل محبوب می باشد و آن این است که می توان ابعاد بزگ و شیشه های بزرگ را روی این پنجره ها سوار کرد. یعنی  یرق آلات  پنجره دوجداره فولوکس واگنی می تواند وزن شیشه ها با ابعاد بزرگ را تحمل کند. شما می توانید با استفاده از این نوع یراق آلات پنجره های اور سایز را بدون هیچ مشکلی برای خانه خود  سفارش دهید و از ویو بیرون خانه خود لذت ببرید.
سیستم یراق آلات پنجره فولوکس واگنی همانند پنجره کشویی می باشد. اما با  این فرق که این یراق آلات هنگام بسته شدن  از همه طرف به تور کامل  توسط قاب پنجره تحت فشار قرار می گیرد و هیچ درزی وقتی پنجره بسته است از لای پنجره دیده نمی شود ، و عایق بسار خوبی نصبت به پنجره کشویی می باشد.
قیمت یراق آلات پنجره فولوکس واگنی بسیار بالا می باشد ولی امکاناتی که به شما عزیزان می دهد هیچ پنجره دیگری به شما نمی دهد.

قیمت درب و پنجره دوجداره  آلومینیومی:

قیمت درب و پنجره آلومینیومی مانند قیمت پنجره دو جداره Upvc نیست که به راحتی بدست بیاید. برای قیمت گذاری این نوع پنجره ها باید محاسبه دقیق انجام گيرد.

10 آيتم مهم براي قيمت تمام شده پنجره هاي دوجداره آلومينيومي:

1- محاسبه وزن آلومینیوم مصرفی پروژه
2- محاسبه قیمت پلی آمید برا پنجره
3- محاسبه هزینه تولید
4- محاسبه هزینه رنگ  آنادایز
5- محاسبه قیمت یراق آلات
6- نوع شیشه مصرفی پروژه
7- تعداد بازشو های پنجره
8- کیفیت بالا پانچ پنجره آلومینیوم
9- کیفیت تولید
10- هزینه نصب پروژه

محاسبه آنلاين قيمت پنجره دوجداره