بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ/ اللَّهُمَّ اكْفِنِي بِحَلاَلِكَ عَنْ حَرَامِكَ، وَأغْنِنِي بِفَضْلِكَ عَمَّنْ سِواكَ
بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ / اللهم اكفني بحلالك عن حرامك، وأغنني بفضلك عمَّن سواك
۰
۰

جدید


به آن دسته از پنجره های دوجداره ای که قاب و ساختار آنها از چوب می‌باشد پنجره دوجداره چوبی می‌گویند. پنجره های دوجداره چوبی چندین سال است که در صنعت ساختمان سازی مورد توجه بسیاری از معماران قرار گرفته است. در بسیاری از ساختمان های امروزی این مدل از پنجره‌ها را نصب می‌کنند، در واقع شما باید به خوبی بدانید که پنجره های دوجداره چوبی زیبایی و جذابیت خاصی به ساختمان می‌بخشند مخصوصاً اگر تبدیل به پنجره دوجداره سنتی شوند. مزیت‌های این نمونه پنجره ها به نسبت بسیاری از دیگر پنجره های دوجداره بیشتر می باشد. شما برای خرید پنجره دوجداره می توانید نمونه های چوبی را از گروه تخصصي مايان پنجره سفارش دهید. هر یک از انواع پنجره های دوجداره چوبی در اندازه ها و مدل های متنوع طراحی می شوند.

پنجره دوجداره چوبی چیست؟


بر همین اساس شما طبق نوع ساختمان خود می توانید مدل های متنوع پنجره های چوبی را سفارش دهید. پنجره دوجداره چوبی با بهترین قیمت توسط گروه تخصصی مایان پنجره به فروش میرسد.هریک از انواع پنجره های چوبی را با استفاده از بهترین متریال ها تولید می کنند تا طول عمر آنها افزایش پیدا کند. یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد پنجره های دوجداره اهمیت دارد این است که آنها را با استفاده از شیشه های دوجداره تولید و طراحی می‌کنند. شیشه های دوجداره به طور معمول از دو صفحه شیشه‌ای که با یکدیگر فاصله دارند طراحی می شوند. عایق بین شیشه ها یکی از مهم ترین نکاتی است که زمان تولید پنجره ها به آن توجه می نمایند.
يكي از گزينه ها جهت تبديل پنجره هاي قديمي به پنجره هاي دوجداره مي تواند پنجره هاي دوجداره چوبي باشد. این نوع از پنجره ها در کنار پنجره های دوجداره upvc و همچنین پنجره های دوجداره آلومینیومی انتخاب های خوبی جهت تعویض پنجره های قدیمی می باشند. لازم به ذکر است نصب انواع توری های پلیسه بر روی پنجره های چوبی به راحتی صورت پذیر است.


برای ساخت پنجره های دوجداره چوبی از پروفیل هاییو پی وی سی استفاده می‌کنند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده پنجره دوجداره چوبی شیشه های دوجداره می باشد. شیشه های دوجداره نصب شده روی این پنجره ها کیفیت و قابلیت پنجره ها را افزایش می دهند. هر یک از انواع شیشه های دوجداره را شما می توانید بر اساس اندازه پنجره سفارش دهید تا روی پنجره ها نصب کنید. جهت نصب کردن پنجره های دوجداره چوبی در ساختمان های متنوع بهتر است که اندازه‌گیری پنجره‌ها را به طور اصولی انجام دهید.

 در صورتی که اندازه‌گیری پنجره ها را نمی توانید به صورت دقیق انجام دهید بهتر است از کارشناسان شرکت مایان پنجره درخواست اندازه گیری پنجره‌ها را داشته باشید. اندازه گیری پنجره ها و شیشه های دوجداره توسط شرکت مایان پنجره به صورت رایگان انجام می گردد. ساخت انواع پنجره های دوجداره با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته انجام می‌شود. اگر شما سفارش زیادی از پنجره های دوجداره را ثبت کنید در کمترین بازه زمانی می توانید سفارش خود را دریافت نمایید.

ساخت پنجره دوجداره چوبی در مایان پنجره

پنجره دوجداره چوبي دكوراتيو مايان پنجره

خرید پنجره دوجداره چوبی از مایان پنجره و جنس پنجره های دوجداره چوبی


بسیاری از افرادی که قصد خریداری پنجره های دوجداره چوبی را دارند باید بدانند که پنجره های دوجداره چوبی با استفاده از چوب و متریال های دیگر مانند یو پی وی سی تولید و طراحی میشوند. قاب این پنجره ها از چوب هاییو پی وی سیاست. کیفیت آنها به همین دلیل افزایش پیدا می‌کند.
 آن دسته از پنجره های چوبی که در گذشته مورد استفاده قرار می‌گرفتند بعد از مدتی پوسیده می‌شدند و کارایی خود را از دست می‌دادند. اما امروز پنجره های دو جداره چوبی مانند گذشته نمی باشند و دارای کیفیت بسیار عالی هستند. گاز آرگون یکی از مهمترین گازهایی می باشد که برای تولید پنجره های دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرد. آرگون به عنوان یکی از گازهای بدون بو و غیر آتش‌زا شناخته می‌شود.


 گاز کریپتون به عنوان یکی دیگر از گازها های مورد استفاده برای تولید شیشه های پنجره های دوجداره چوبی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. برای استفاده کردن از این گاز باید تمامی نکات اصول مشخص شده در نظر گرفته شود. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که کیفیت پنجره های دوجداره چوبی بسیار عالی است و طول عمر آنها نسبت به بسیاری از دیگر پنجره ها بیشتر می باشد.
 شما می توانید پنجره های دوجداره چوبی را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی خریداری کنید و در بیشتر بخش‌های ساختمانهای خود نصب نمایید. جهت ثبت سفارش پنجره های دوجداره چوبی به قسمت ارتباط با ما در سایت مایان پنجره مراجعه کنید و با کارشناسان شرکت مشورت نمایید.

پنجره دوجداره چوبي كشويي مايان پنجره

پنجره های چوبی را می توان از چوب های مختلفی تولید کرد، ما در ادامه تمام چوب هایی که می توان پنجره چوبی دوجداره با آن ها تولید کرد را به شما عزیزان توضیح خواهیم داد .
1-  چوب  درخت صنوبر
2-  چوب  درخت گردو
3-  چوب درخت  گیلاس
4-  چوب درخت بامبو
5-  چوب درخت  ساج
6-  چوب درخت  ماهون
7-  چوب  درخت افرا
8-  چوب درخت  بلوط
9-  چوب درخت  راش
10- چوب  درخت کاج


انواع چوب هایی که می توان با آن پنجره دوجداره چوبی تولید کرد:​​​​​​​

تولید پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت  صنوبر نسبت به چوب درخت کاج دارای استحکام  و مقاومت بالایی می باشد.
خصوصیت چوب درخت صنوبر این است که می توان چوب را رنگ یا سیلر زد.
 نکته : این چوب در برابر خراش و خوردگی دارای مقاومت پایینی می باشد و حتی ممکن است در طول زمان تغییر رنگ پیدا کند و به رنگ قرمز در بیاید.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت صنوبر:​​​​​​​

چوب درخت گردو یکی از چوب هایی می باشد که از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.
پنجره های چوبی که با  چوب درخت گردو ساخته می شوند دارای بافت بسیار زیبا و چشمگیری می باشند همچنین ساخت پنجره چوبی با چوب درخت گردو دارای  قیمت بالایی نیز است.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت گردو:​​​​​​​

چوب درخت گیلاس دارای یک سطح  بسیار صا ف و منظم می باشد و دارای زیبایی بی نظیری است.
به دلیل یکدست بودن و طرح چوب زیبای آن قیمت پنجره هایی که با چوب درخت گیلاس ساخته می شوند،قیمت بسیار بالایی است.
نکته: استفاده از محلول سیلر برای پنجره های چوبی که با چوب درخت گیلاس ساخته می شوند بسیار مهم و حیاطی می باشد ، نگهداری از این نوع پنجره های چوبی کمی دشوار می باشد و ممکن است در طی مرور زمان نیاز به تعمیرات داشته باشند.
پنجره های چوبی که با  چوب درخت گیلاس تولید می شوند  دارای ایمنی بالایی در برار آتش سوزی هستند.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت گیلاس:​​​​​​​

پنجره های چوبی که با چوب درخت بامبو ساخته می شوند در مقابل رطوبت و باران مقاومت چندانی را ندارند و امکان دارد با گذشت زمان پنجره چوبی رنگش برگردد یا خراشیده شود.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت بامبو:​​​​​​​

پنجره های چوبی که با چوب درخت ساج ساخته می شوند دارای عمر طولانی هستند واز طیف  رنگی  مختلفی  برخوردار می باشند.
پنجره های چوبی درخت ساج  بسیار سنگین می باشند و حمل و نصب این نوع پجره ها کار بسیار دشواری می باشد.
 نکته: چوب این نوع پنجره ها در برابر پوسیدگی و خوردگی از مقاومت بالایی برخوردار است.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت ساج:​​​​​​​

پنجره های چوبی که با چوب درخت ماهون ساخته می شوند دارای زیبایی منحصر به فردی می باشند  اما در برابر رطوبت امکان دارد رنگ آن تیره شود و زیبایی خود را از دست بدهد.
 نکته: این نوع پنجره ها دارای مقاومت بالا در برابر تغییرات دمایی هستند و عایق خوبی در برابر انرژی می باشند.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت ماهون:​​​​​​​

پنجره های چوبی که با چوب درخت افرا ساخته می شود دارای مقاومت بالایی هستند.
پنجره های چوبی درخت افرا باید حتماً بعد از ساخت پنجره سیلر کیلر به روی پنجره زده شود اگر این کار انجام نشود به مرور زمان پنجره لکه دار می شود و رنگ آن تغییر می کند.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت افرا:​​​​​​​

پنجره های چوبی که با چوب درخت بلوط ساخته می شوند یکی دیگر از نمونه پنجره هایی می باشد که دارای مقاومت و استحکام بالا می باشند.
قیمت پنجره های چوبی که با این نوع چوب ساخته می شوند نسبت به چوب های درخت گردو و گیلاس ......  ارزانتر و به صرفه می باشد.
چوب درخت بلوط  را هم می توان  در ساختن  مبلامان ، پارکت ، کابینت آشپزخانه و... استفاده نمود.
نکته: چوب درخت بلوط ضد  آب می باشد ، این چوب یکی از پرمصرف ترین چوب ها  برای ساخت پنجره دوجداره چوبی است.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت بلوط:​​​​​​​

پنجره های چوبی که با چوب درخت راش ساخته می شود یکی از پنجره هایی است که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند اما زیبایی طرح چوب بلوط و گیلاس و ... را ندارند.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت راش:​​​​​​​

یکی از پر مصرف ترین چوب هایی که در ساخت پنجره های چوبی استفاده می شود چوب درخت کاج می باشد.
پنجره های چوبی که با درخت کاج ساخته می شوند عایق صوتی و گرمایی مناسبی می باشند.
این نوع چوب ها قابلیت  نقاشی و سیلر خوری را دارا می باشند. یکی از معایبی که این نوع چوب ها دارا می باشند مقاومت کم آن در برابر ضربه و خراش می باشد.​​​​​​​

 پنجره دوجداره چوبی با چوب درخت کاج:​​​​​​​

مزایای پنجره دوجداره چوبی


شما برای خرید پنجره دوجداره چوبی باید به خوبی در مورد مزیت ها و کاربردهای پنجره دوجداره اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. برخی از مزیت هایی که این نمونه پنجره ها دارند عبارت هستند از :
1. زیبایی
یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که پنجره های دوجداره چوبی دارند زیبایی منحصر به فرد و خاصشان می باشد. بین انواع پنجره های دوجداره باید بدانید که پنجره دوجداره چوبی زیباتر است و به همین دلیل به عنوان یکی از پنجره های زیبا آن را می‌شناسند. برای زیباتر کردن نمای خارجی ساختمان خود می توانید انواع مدل های پنجره های دوجداره چوبی را سفارش دهید.
2. مناسب معماری سبز
 پنجره های دوجداره چوبی تابع اصول معماری سبز هستند. به همین دلیل بسیاری از افرادی که به این نمونه معماری علاقه دارند پنجره های دوجداره چوبی را روی ساختمان های خود نصب می‌کنند. استانداردهای مشخص شده‌ای برای معماری سبز مدنظر قرار گرفته می‌شود. به همین دلیل جهت نصب پنجره های دوجداره چوبی باید به خوبی استانداردهای معماری سبز در نظر گرفته شود.
3. عایق حرارت
یکی دیگر از مزیت هایپنجره دوجداره چوبی این است که از این پنجره ها به عنوان عایق حرارت نام می‌برند. این پنجره‌ها عایق حرارت هستند و مانع اتلاف و از بین رفتن انرژی می گردند. پنجره های دوجداره چوبی از آنجایی که با استفاده از بهترین متریال ها تولید شده‌اند به عنوان عایق حرارتی و عایق صوتی در ساختمان های متنوع نصب می شوند. شما اگر در شهر شلوغی مانند تهران زندگی می کنید می توانید پنجره های دوجداره چوبی را برای زیبایی ساختمان خود و همچنین به عنوان عایق صوتی و آلودگی هوا روی ساختمان ها نصب کنید.
4. فاقد مواد شیمیایی
 پنجره های دوجداره چوبی فاقد هر نوع اثرات مضر برای سلامتی طبیعت و انسان هستند. تمامی متریال های به کار رفته شده درون این پنجره ها کیفیت مناسبی دارند و طول عمر زیادی از خود نشان می دهند. هیچ نوع مواد شیمیایی درون این پنجره ها به کار گرفته نشده است. به همین دلیل برای طبیعت و انسان ضرری نخواهند داشت.
5. عایق آلودگی هوا
 با استفاده کردن از فرآوری چوب این نمونه پنجره ها را به عنوان عایق عبور گرد و غبار و آلودگی هوا معرفی می‌کنند. به طور کلی شما بهتر است به خوبی بدانید که چوب مانع ورود آلودگی هوا و گرد و غبار می شود.

پنجره دوجداره چوبی
6. عایق آب
از دیگر مزیت هایی که پنجره های چوبی دارند این است که آنها عایق نفوذ آب می باشند. بسیاری از افراد شاید بر این باور باشند کهپنجره دوجداره چوبی عایق آب نیستند و به دلیل بارندگی های شدید و برف از خرید اینپنجره ها خودداری کنند. ولی باید بدانید که این پنجره‌ها متریال خاصی دارند و در برابر نفوذ آب عایق بندی ویژه‌ای از خود نشان می‌ دهند.
7. رنگ طبیعی
پنجره دوجداره چوبی دارای رنگ طبیعیاست،  به همین دلیل رنگ و نقاشی خاصی روی آنها نیازی نیست که اجرا گردد. پنجره‌های چوبی با رنگ طبیعی بسیار زیباهستند و نمای ساختمان را جذاب تر می نمایند.
8. قابلیت شستشو آسان
 قابلیت شستشو و نظافت آسان پنجره های دوجداره چوبی به عنوان یکی دیگر از مزیت ها و قابلیت های این پنجره ها شناخته می‌شود. پنجره های دوجداره چوبی در برابر نور آفتاب و اشعه خورشید مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. به همین دلیل شما با خیال راحت می توانید آنها را مدت زمان زیادی استفاده کنید و طول عمر زیادی از پنجره های دوجداره چوبی دریافت نمایید.
9. نصب آسان و تعویض راحت
 تعویض آسان پنجره ها و سهولت در نصب به عنوان یکی دیگر از مزیت های پنجره های دوجداره شناخته می شود.البته که نصب پنجره ها را باید به افراد حرفه ای بسپارید تا آنها بدون مشکل پنجره ها را برایتان نصب کنند.
10. مقاوم در شرایط متنوع جغرافیایی
قابلیت استفاده پنجره های دوجداره چوبی در اقلیم های سرد و خشک و گرم و خشک بر اساس موقعیت های متنوع جغرافیایییکی دیگر از مزیت های آنها است.


تولید کنندگان زیادی هستند که تولید انواع پنجره های دوجداره چوبی را بر عهده دارند. هر یک از تولید کنندگان هزینه های متفاوتی را از مشتریان برای خرید پنجره های دوجداره دریافت میکنند. شما برای انتخاب بهترین تولید کننده پنجره های دوجداره چوبی باید به خوبی استانداردهایی که تولید کننده جهت تولیدپنجره دوجداره چوبیدر نظر می‌گیرند مورد بررسی قرار دهید.
 برخی از تولیدکنندگان به خوبی فاکتورها و استانداردهای تولید پنجره های دوجداره چوبی را رعایت نمی کنند. به همین دلیل پنجره های چوبی تولیدی آنها کیفیت مناسبی نخواهد داشت و بعد از مدتی کارایی خود را از دست میدهند. بهترین تولید کننده پنجره های دوجداره چوبی هزینه مناسب و به صرفه ای را از مشتریان خود دریافت می کند.

تولید کننده پنجره دوجداره چوبی


محاسبه آنلاین پنجره دوجداره توسط کارشناسان شرکت مایان پنجره انجام می گردد. به همین دلیل شما می‌توانید قیمت پنجره های دوجداره چوبی را به صورت آنلاین متوجه شوید و سپس سفارش خرید خود را ثبت نمایید. هر یک از کارشناسان شرکت در مورد نحوه ساخت پنجره دوجداره چوبیشما را راهنمایی می کنند. بر همین اساس شما می توانید به خوبی با نحوه ساخت پنجره های دوجداره خوبی آشنا شوید و سپس سفارش خود را جهت خریداری ثبت کنید. پنجره های دوجداره چوبی بر اساس استانداردهای مشخص شده‌ای تولید و طراحی می‌شوند.یکی از مهمترین نکاتی که زمان تولید پنجره های دوجداره چوبی اهمیت دارد متریال های به کار رفته شده برای تولید پنجره می باشد.
دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته ای باید برای تولید پنجره های دوجداره چوبی مورد استفاده قرار بگیرند. اندازه گیری پنجره ها و شیشه های دوجداره به صورت اصولی انجام می‌شود و سپس آنها را تولید می‌کنند. اما برای تولید پنجره های دوجداره چوبی می توانید سفارش تان را بر اساس بودجه‌ای که در اختیار داریدثبت نمایید. به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که قیمت پنجره های دوجداره چوبی به نسبت به بسیاری از دیگر پنجره های دوجداره مناسب تر می باشد.به همین دلیل بسیاری از افراد این نمونه پنجره‌ها را خریداری می‌کنند.

قیمت پنجره دوجداره چوبی و نحوه ساخت پنجره های دوجداره چوبی

پنجره دوجداره چوبي تك حالته مايان پنجره


مدل های زیادی از پنجره های دوجداره چوبی وجود دارد که هر یک از آن مدل ها دارای ویژگی های خاصی هستند. شما بر اساس نوع معماری ساختمان خود می توانید هر یک از مدل ها با طراحی های متنوع پنجره دوجداره چوبیرا سفارش دهید. پنجره های چوبی دو جداره و سه جداره چوبی از جمله بهترین مدلهایی هستند که شما می توانید برای ساختمان های خود سفارش دهید.این نمونه پنجره ها به عنوان پنجره های ثابت که دارای باز شونده نیستند شناخته می‌شوند.
برخی دیگر از پنجره های دوجداره چوبی بازشو می باشند که آنها را از یک طرف می توانید باز کنید. پنجره های چوبیسهجداره و دوجداره که دولت هستند از قسمت بالا و از قسمت پایین به راحتی باز می‌شوند. برخی از مدل های پنجره های دوجداره چوبی فرانسوی می باشند که این نمونه پنجره ها دارای دو لنگه بازشو هستند. پنجره‌های ریلی و پنجره‌های پروویت از دیگر پنجره های مناسب دوجداره چوبیبه شمار می‌روند. پنجره هایمحوری از قسمت میانی ثابت می‌باشند و به 360 درجه چرخش دارند. این نمونه پنجره ها تا حدودی هزینه خریداری شان بالاتر است.

انواع پنجره دوجداره چوبی

درخواست پنجره دوجداره چوبي از مايان پنجره:

ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.


این فرم جهت ثبت درخواست شما براي تماس کارشناسان مايان پنجره با شما عزيران مي باشد.
​​​​​​​

سبد خرید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش